Προς το περιεχόμενο

ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΟΝΙΤΟΡ AOC Q27G2U 27"


slamakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, έχω παραγγείλει και προπλήρωσα την συγκεκριμένη οθόνη από e-shop στις 25/11/20. Εχει περάσει 1,5 μηνας και απο την εξυπηρέτηση πελατών τους άλλος μου είπε πως έρχονται λίγα κομμάτια ανά διαστήματα και εξυπηρετούν με σειρά προτεραιότητας και άλλος πως ακόμη περιμένουν την παραλαβή που θα έπρεπε να είχαν στις 4/12/20. 
Αναρωτιέμαι αν υπάρχουν και άλλοι στην αντίστοιχη κατάσταση γιατί άρχισα να ανησυχώ πως κάτι δεν μου λένε. Το θέμα είναι πως το μόνιτορ το παρήγγειλα έν’μέσω Black Friday και το να ζητήσω τα χρήματα πίσω δεν θα με εξυπηρετήσει αφού τελείωσε η περίοδος των προσφορών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Και εγώ στο ίδιο κλαμπ είμαι αλλά τα παράτησα με το e-shop. Έχω σχεδόν όλα τα parts για το νέο μου pc και ψάχνω να πάρω κάποια άλλη για να το στήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση να ζητήσω πίσω χρήματα. Απο την στιγμή που πλήρωσα για ένα προϊόν είναι υποχρεωμένοι να το παραδώσουν. Σε διαφορετική περίπτωση θα ζητήσω αντικατάσταση απο άλλο μόνιτορ αντίστοιχων χαρακτηριστικών και ποιότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι είδα στο επίσημο site της AOC είναι μοντέλο που έχει ρύθμιση ύψους. Επειδή ψάχνω να βρω monitor με τέτοια δυνατότητα, όταν με το καλό παραλάβεις, αν μπορέσεις να το βάλεις τέρμα κάτω και να μετρήσεις το ύψος. Η βιβλιοθήκη που έχω έχει ένα ράφι που δε μετακινείται και ο χώρος για οθόνη σε ύψος είναι 41,5 εκατοστά. Τώρα έχω μια 27άρα Samsung αλλά είναι μπροστά στα μάτια μου και ίσα που χωράει το πληκτρολόγιο μπροστά της. Κι έχει μεγαλύτερο ύψος από το ράφι και δεν πάει πιο μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια χαρά και καλή χρονιά! Στην ίδια φάση ακριβώς είμαι κι εγώ... Ευτυχώς έχω μια παλιά να κάνω τη δουλειά μου, διαφορετικά θα είχα τρελαθεί :P 

Screenshot 2021-01-17 200927.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχουμε πλέον κλείσει 2 μήνες από την προπληρωμή της παραγγελίας και ακόμη βρίσκεται σε αναμονή παραλαβής. Στην σελίδα του καταστήματος το status της οθόνης άλλαξε και αναγράφεται ως διαθέσιμο, όποτε προσοχή σε όσους ενδεχομένως να ενδιαφέρονται διότι μπορεί να βρεθούν στην ίδια κατάσταση με εμάς.

473CB8E7-3A8F-4CB1-9449-3E47BDBB7179.png

AF46B69F-3C79-4310-8B58-4FEBE3387558.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 5/1/2021 στις 12:23 ΠΜ, slamakos είπε

Καλησπερα, έχω παραγγείλει και προπλήρωσα την συγκεκριμένη οθόνη από e-shop στις 25/11/20. Εχει περάσει 1,5 μηνας και απο την εξυπηρέτηση πελατών τους άλλος μου είπε πως έρχονται λίγα κομμάτια ανά διαστήματα και εξυπηρετούν με σειρά προτεραιότητας και άλλος πως ακόμη περιμένουν την παραλαβή που θα έπρεπε να είχαν στις 4/12/20. 
Αναρωτιέμαι αν υπάρχουν και άλλοι στην αντίστοιχη κατάσταση γιατί άρχισα να ανησυχώ πως κάτι δεν μου λένε. Το θέμα είναι πως το μόνιτορ το παρήγγειλα έν’μέσω Black Friday και το να ζητήσω τα χρήματα πίσω δεν θα με εξυπηρετήσει αφού τελείωσε η περίοδος των προσφορών. 

Πόσο το πήρατε? και πως σας φαινεται μεχρι τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα μια δευτέρα και περιμένω και μια αύριο. Εξαιρετική οθόνη με πολύ ωραία χρώματα. Την πήρα (και) για δουλειά. Ξοδεύω 10-12 ώρες μπροστά της, χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...