Προς το περιεχόμενο

Vpn πρόβλημα


noobogadgetakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε.ειμαι μέλος σε ένα γκρουπ στο τελεγκραμ στο οποίο μπαίνουμε και κάνουμε σλας την τιμή των αντικειμένων στο banggood και τα παίρνουμε τζάμπα...πρόσφατα έγινα μέλος και σε ένα ιταλικό γκρουπ..εκεί χρησιμοποιω όμως vpn για να παίρνω ιταλικη ip όταν κάνω κόψιμο στην τιμή γιατί αλλιώς δεν μπορώ...το θέμα είναι το εξής...έχω το vpnhub apk κατεβασμένο από google και όχι από playstore.ολα καλά μέχρι εδώ και κόβω κανονικά για τα πρώτα 3 λεπτά τουλάχιστον..μετά το vpn συνέχεια αποσυνδέεται.προσπαθω να μπω ας πούμε στον λινκ για να κάνω slash και με πετάει.οποτε βγαίνω από τον περιηγητή.μπαινω ξανά στην εφαρμογή ανοίγω βπν και πάω κάνω σλας.αυτο μπορεί να γίνεται και συνέχεια όμως...

Το κινητό μου είναι το xiaomi redmi note 8t .έχω κλειδώσει και την εφαρμογή στο παρασκήνιο αλλά πάλι κάνει αποσύνδεση το βπν...υπάρχει κάποια λύση σε αυτό το πρόβλημα για να αποφύγω όλα αυτά τα μπες βγες στην εφαρμογή;;;;μήπως πρέπει να έχω ανοιχτό και κάτι άλλο στις ρυθμίσεις του βπν;;;ή της συσκευής μου;

Επεξ/σία από noobogadgetakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Για το vpnhub που λες δεν του έχω πολύ εμπιστοσύνη. Θα δοκίμαζα κάποιο άλλο. Στο playstore έχει πολλά δωρεάν και κάποιο από αυτά θα έχει και Ιταλία. Για τη χρήση που το θέλεις και ένα free είναι μια χαρά, δεν είναι απαραίτητη η συνδρομή. Πρώτα απ' όλα θα τσεκαρεις αν στην εφαρμογή του vpn έχει επιλογή για keep-alive η κάπως έτσι ώστε να κρατάει τη σύνδεση συνέχεια ανοιχτή. Μετά θα πας στις ρυθμίσεις της μπαταρίας στο miui και θα εξαιρέσεις την εφαρμογή από την εξοικονόμηση ενέργειας. Τέλος θα πας στις ρυθμίσεις σύνδεσης-ρυθμισεις vpn, θα βρεις το όνομα του vpn και δεξιά έχει ένα γρανάζι όπου θα τσεκαρεις το vpn να είναι συνέχεια ανοιχτό. Αν τα κάνεις αυτά λογικά δεν θα κλείνει..ξέρω ότι το miui είναι κάπως επιθετικό στα να κλείνει εφαρμογές, εγώ κάνοντας αυτά που σου είπα δεν έχω θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δοκιμάσω σήμερα κιόλας.σε ευχαριστώ.οσον αφορά το να είναι πάντα ανοιχτό το βπν το ενεργοποιω πριν ξεκινήσω τα slash στο ιταλικό γκρουπ ή πρέπει να το εχωμονιμα ανοιχτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...