Προς το περιεχόμενο

Vodafone: Χρεώσεις για κλήσεις προς το Customer Care


ATG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Yeap. Apo ta panta.

Alla i chreosi ine flat diladi anexartiti apo tin diarkia tis klisis.

 

Profanos to kanun gia na xefortothun apo tis farses ton prepaid...

 

Se ligo tha arhisoun na mas hrewnoun kai gia kathe fora pou anoigoume/kleinoume to kinhto... :? :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι για τις φαρσες το κανουν....θα πει ο φαρσερ πωπω 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΦΑΡΣΑ??????ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!

Τα 10 λεπτα μεμονωμενα ειναι μικρο ποσο αμα ομως το πολλαπλασιασεις με τα εκατομυρια συνδρομητων που εχει η Vodafone δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μικρο! :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι για τις φαρσες το κανουν....θα πει ο φαρσερ πωπω 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΦΑΡΣΑ??????ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!

Τα 10 λεπτα μεμονωμενα ειναι μικρο ποσο αμα ομως το πολλαπλασιασεις με τα εκατομυρια συνδρομητων που εχει η Vodafone δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μικρο! :roll:

 

 

I farser den echun pote ipolipo stin karta tus...hehehehe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Nαι για τις φαρσες το κανουν....θα πει ο φαρσερ πωπω 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΦΑΡΣΑ??????ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!

Τα 10 λεπτα μεμονωμενα ειναι μικρο ποσο αμα ομως το πολλαπλασιασεις με τα εκατομυρια συνδρομητων που εχει η Vodafone δεν νομιζω οτι ειναι τοσο μικρο! :roll:

 

 

I farser den echun pote ipolipo stin karta tus...hehehehe

 

Nai alla me auth thn kinhsh tha ehoun pleon kai farser me symvolaio... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς όποτε πάρει κάποιος συνδρομητής να ρωτήσει κάτι (και αυτό διότι) η ιστοσελίδα της vodafone κάθε άλλο παρα λειτουργική είναι.. ενώ για δείτε της cosmote..

Κερδίζουν και από κει.. . . .κλέφτες γι' αυτό έβαλα Q.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...