Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία 2.0] Creative T100 40€ @public/MM [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ στο 2λεπτο]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ουτε "ου" βλεπω ουτε καταρες. Αυτα τα βλεπεις προφανως εσυ, μαλιστα λες οτι ειναι και γεματες σελιδες με τετοια ενω δεν υπαρχει ΟΥΤΕ ενα. 

Ολα τα αλλα που λες ειναι επισης ακυρα, ειπα να μην αναφερει καποιος οτι το εστειλαν; Εχετε μεγαλη φαντασια μερικοι. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και έχω φάει και εγώ τα άκυρά μου από το Public & Mediamarkt σε αντίστοιχες περιπτώσεις και ήμουν ψιλιασμένος, θέλησα να τζογάρω για άλλη μια φορά και στάθηκα τυχερός. 

Εύχομαι να παραλάβετε όλοι όσοι παραγγείλατε σε αυτή την τιμή είτε από Public είτε από MM. 

Για την ιστορία την παραγγελία την πλήρωσα (όπως και όλοι όσοι παραγγείλαμε από public) με κάρτα καθώς δεν είχε επιλογή αντικαταβολής στο public. Στο MM από την άλλη είχε επιλογή αντικαταβολής και φίλος τα παρήγγειλε από εκεί. Ενώ οι παραγγελίες έγιναν με μικρή χρονική διαφορά (λίγα λεπτά πριν η δικιά μου καθώς του το σφύριξα) αυτός δεν έχει ακόμα αντίστοιχη ενημέρωση από MM. 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατάσταση: Προς διεκπεραίωση και εγώ
Αν μου επιτρέπεται ένα σχόλιο, έπεσε πολύ αρνητισμός στο εάν θα παραλάβουμε. Και εγώ είχα στο παρελθόν ακυρώσεις από το public αλλά θεωρώ λάθος να αποκαρδιώνουμε με αφορισμούς όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...