Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά Gaming coolermaster MH752 73€ @KOTSOBOLOS


Nik1239

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, naruto14 είπε

Υπάρχει κάποιος που να έχει στη κατοχή του αυτά και τα cloud 2 να μας κάνει μια σύγκριση; Με ενδιαφέρει κυρίως το θέμα άνεσης μιας και σε ποιότητα ήχου δεν πιστεύω να υπάρχουν δραματικές διαφορές. 

Tα έχω και τα δύο και είναι εξίσου άνετα με ένα πολύ ελαφρύ προβάδισμα στα CM. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Tα έχω και τα δύο και είναι εξίσου άνετα με ένα πολύ ελαφρύ προβάδισμα στα CM. 

Επειδή έχω φρέσκα τα Cloud 2 (ξαναγορασμένα από το Black Friday) θεωρείς πως δεν αξίζει το κόπο η αλλαγή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Επειδή έχω φρέσκα τα Cloud 2 (ξαναγορασμένα από το Black Friday) θεωρείς πως δεν αξίζει το κόπο η αλλαγή?

Και εγώ πρόσφατα πήρα τα cloud ii , τα cm τα έχω 4 μήνες. Θα σου έλεγα ξεκάθαρα μείνε όπως είσαι. 

Θεώρησα ότι τα έχεις καιρό και έχουν φθορές ή τα βαρέθηκες. Μη το σκέφτεσαι καν λοιπόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εψαχνα για ακουστικα για πολυ καιρο, αυτα ειναι απο τα καλυτερα σε αποδοση προς τιμη ειδικα αν ενδιαφερεστε για gaming. Αγοραστε ανεπιφυλαχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Και εγώ πρόσφατα πήρα τα cloud ii , τα cm τα έχω 4 μήνες. Θα σου έλεγα ξεκάθαρα μείνε όπως είσαι. 

Θεώρησα ότι τα έχεις καιρό και έχουν φθορές ή τα βαρέθηκες. Μη το σκέφτεσαι καν λοιπόν. 

Είχα τα cloud 2 από αρχές του 17 και μου χάλασαν μέσα στο Νοέμβριο. Μιας και δεν έβρισκα τα cooler master στο BF αποφάσισα να ξαναπάρω τα cloud 2. Ευχαριστώ για την συμβουλή. 

Για τους υπόλοιπους επειδή το έψαξα αρκετά τότε, είναι από τις καλύτερες επιλογές σε gaming headset. Μη το σκέφτεστε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα αργήσουν πολύ να σας έρθουν καλύτερα να πάτε την Δευτέρα με click in shop να τα πάρετε ίσως να μπορείτε να τα δοκιμάσετε κιόλας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/1/2021 στις 10:38 ΜΜ, learner είπε

Έχω τα ακουστικά του τίτλου.

Τα αγόρασα και εγώ τον Σεπτέμβριο σε παρόμοια προσφορά από Κωτσόβολο.

Πολύ καλά, αναπαυτικά και ο ήχος γεμάτος και αρκετά μπασάτος. Υπάρχουν και προγράμματα που μπορείς να τα παραμετροποιήσεις όπως θες. 

Για HI-FI δεν μπορώ να πω γνώμη μιας και δεν το κατέχω.

Το μεγάλο τους πρόβλημα είναι ότι λόγω κατασκευαστικού λάθους ξεβιδώνονται κάτι μικρές βίδες και κυρίως στο δεξί ακουστικό (μια βίδα σε κάθε ακουστικό) που δεν μπορεί κάποιος με κοινό κατσαβίδι, λόγω της θέσης που βρίσκονται, να τις βιδώσει, κάνοντας πλεόν τα ακουστικα να μην έχουν καλή επαφή και να κόβεται ο ήχος για πάντα.

Περιμένω πότε θα ανοίξει το σέρβις για να τα επιστρέψω πίσω και να τα αντικαταστήσουν σύμφωνα με οδηγία της coolermaster στην οποία απευθύνθηκα με άλλα.

Προφανώς σε νεότερες παρτίδες να έχει επιλυθεί το πρόβλημα.

Αν έχει επιλυθεί το πρόβλημα αγοράστε τα. Αν όχι καλύτερα όχι μην τρέχετε άδικα σαν εμένα.

Κάντε και καμιά αναζήτηση στο ιντερνετ για να δείτε το πρόβλημα που σας λέω.

https://www.reddit.com/r/Gaming_Headsets/comments/gv3muy/help_cooler_master_mh751752_screw/

απ οτι λενε το φτιαξαν, οντως υπηρχε θεμα  με αρκετους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, rofl είπε

https://www.reddit.com/r/Gaming_Headsets/comments/gv3muy/help_cooler_master_mh751752_screw/

απ οτι λενε το φτιαξαν, οντως υπηρχε θεμα  με αρκετους.π

Παιδιά μόλις μου ήρθαν 

Τα λόγια είναι περιττά

Τα φοράω τώρα 4ωρες δεν έχω νιώσει τίποτα σε σχέση με κάτι SteelSeries p300 που είχα 

ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ 

Γ@μ@τος ήχος

Καλά μπασα , πρίμα , γενικά τα πάντα 

Ωραίο πρόγραμμα για tuning

3 λεπτά πριν, TomAris1914 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Τα ακουστικά του τίτλου ή αυτά(με 10 ευρώ παραπάνω ) Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition - 7.1

Εγώ θα προτειμουσα του τίτλου λόγο αποσπώμενων καλωδίων κτλ

8 λεπτά πριν, TomAris1914 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Τα ακουστικά του τίτλου ή αυτά(με 10 ευρώ παραπάνω ) Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition - 7.1

Εγώ θα προτειμουσα του τίτλου λόγο αποσπώμενων καλωδίων κτλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...