Προς το περιεχόμενο

Lineage (3?) Remastered


Grecos79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους,

Όπως θα καταλάβατε το θέμα έχει να κάνει με το πολυαναμενόμενο Lineage 3 ή remastered όπως έχει ακουστεί στον έξω gaming κόσμο, το οποίο θα παίζει σε εντελώς νέο engine γραφικών Unreal 4.5 και με σχεδιασμένα τα πάντα εξαρχής χωρίς να χάνεται ωστόσο η μαγεία του παιχνιδιού όπως το ξέρουμε έως και σήμερα.

Καλώ όλους τους παλιούς και νέους παίχτες του αγαπημένου μας, όλα αυτά τα χρόνια, mmorpg παιχνιδιού (προσωπικά παίζω από το 2004, ξεκινώντας από NoobWars για λίγο και μετά BNB έως που έγινε C3 και πήγα Official - Hindemith πλέον Chronos) να αφήσουν μια γνώμη και αν θα "τολμούσανε" να ξεκινήσουν από την αρχή στο νέο πλέον (ίσως και τελευταίο) μεγάλο Upgrade του Lineage!

Να είστε όλοι καλά, stay safe and keep gaming!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς δεν θα έχει καμία σχέση με το γνωστό μας l2. Θα άλλαξουν πολλά. Ακόμα και την μουσική να πειράξουν στο ελάχιστο θα είναι αποτυχία. Επιτυχία θα είναι αν αλλάξουν ΜΟΝΟ τα γραφικά. Αλλά και πάλι αν τα κάνουν και αυτά πολύ καρτουνίστικα με φουλ χρωματα οπως ολα τα μοντέρνα mmos...χλάφτα... Εϊχε άλλη χάρη το άτιμο.

Επεξ/σία από snips
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να βγάλουν το ίδιο ακριβώς παιχνίδια, όλα ίδια να τα κρατήσουν και να το πουν απλώς 3 και να το χρεώσουν σαν ΑΑΑ παιχνίδια!  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Τι λέτε...

Άσχετα ότι δεν υπάρχουν τίποτα νέα για το παιχνίδι, αραιά και που εμφανίζεται κάτι και καλά για το 3ο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2021 στις 3:06 ΜΜ, Mesqal είπε

Φανταζεστε να κανει WIPE η nc$oft σε ολα τα accounts στον official, και καλα για να ξεκινησουν ολοι παλι επι ισοις οροις στο Lineage 3? 😆 😆 😆

Αν και θα εγω θα χασω καποια λεφτα που εχω επενδυσει στον Official ηδη, αλλα απο το αιωνιο Καψιμο και μονο που εχω, θα εμπαινα ανετα!!!

Να εχουμε κατι να ασχολουμαστε κ εμεις τα πρωην νιατα βρε αδερφε!!! χαχαχαχα

18 ώρες πριν, snips είπε

Δυστυχώς δεν θα έχει καμία σχέση με το γνωστό μας l2. Θα άλλαξουν πολλά. Ακόμα και την μουσική να πειράξουν στο ελάχιστο θα είναι αποτυχία. Επιτυχία θα είναι αν αλλάξουν ΜΟΝΟ τα γραφικά. Αλλά και πάλι αν τα κάνουν και αυτά πολύ καρτουνίστικα με φουλ χρωματα οπως ολα τα μοντέρνα mmos...χλάφτα... Εϊχε άλλη χάρη το άτιμο.

Έτσι ακριβώς φίλε μου!!! Dion ... Hunters Village... αν θες και Giran και όλες οι μουσικές του χάρτη.... όλες μαγικές! Με αυτές μεγαλώσαμε και με αυτές ακόμα και σήμερα ανατριχιάζουμε στο άκουσμα τους!!!

17 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Εγώ λέω να βγάλουν το ίδιο ακριβώς παιχνίδια, όλα ίδια να τα κρατήσουν και να το πουν απλώς 3 και να το χρεώσουν σαν ΑΑΑ παιχνίδια!  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Τι λέτε...

Άσχετα ότι δεν υπάρχουν τίποτα νέα για το παιχνίδι, αραιά και που εμφανίζεται κάτι και καλά για το 3ο..

Η αλήθεια είναι πως ακόμα δεν έχει ακουστεί κάτι επίσημα μόνο φήμες αλλά το γεγονός πως η Κορέα σταματησε τα Major updates κάτι λέει. Θα δείξει το άμεσο μέλλον!

Πάντως οι ΕΛΦΑΔΕΣ θα είναι μια ζωή Gay Look και ο τρόπος που ψοφάνε τα Dark elf απλά επικός με την ζεϊμπεκιά και μετά ραδίκια ανάποδα χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...