Προς το περιεχόμενο

Αλκαλικες μπαταριες ΑΑ maxell 100 τεμ. 23€ με μεταφορικα e - shop


Πανος999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν ειναι καλυτερα να γινει μια αγορα επαναφορτιζομενων μπαταριων μαζι με εναν φορτιστη σε σχεση με το να αγοραζει καποιος συνεχεια τετοιες μπαταριες?

Εχω ν'αγορασω αρκετα χρονια μπαταριες ΜΗ επαναφορτιζομενεςκαι θεωρω οτι θα ειχα δωσει περισσοτερα χρηματα αυτη τη στιγμη.Το λεω με την εννοια οτι μπορει να γινει πολυ ευκολα η αποσβεση.

 

για ενεργοβορες συσκευες παιρνεις προφανως επαναφορτιζομενες καμερες,χειριστηρια κτλπ οι απλες ειναι για ρολογια,τηλεκοντρολ πχ που τις αλλαζεις μια στο τοσο 

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

32 λεπτά πριν, greengr21 είπε

για ενεργοβορες συσκευες παιρνεις προφανως επαναφορτιζομενες καμερες,χειριστηρια κτλπ οι απλες ειναι για ρολογια,τηλεκοντρολ πχ που τις αλλαζεις μια στο τοσο 

Εγω στα παντα μεσα στο σπιτι εχω επαναφορτιζομενες.Εχω κι απο ενα ζευγαρι back up και τελος.

Δεν θυμαμαι συγκεκριμενα αλλα πρεπει να εχω πανω απο 6-7 χρονια ν'αγορασω μπαταριες.

Θεωρω οτι ειναι καλυτερα να δει καποιος για επαναφορτιζομενες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Γιατι μπαίνει η τιμη με τα μεταφορικα? Σε ολες τις προσφορές ετσι πρεπει να κάνουμε? Να βάζουμε την τιμη με τα μεταφορικα απο οποιο μαγαζι κ αν ειναι? 

Φυσικα, χρονια το λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε 3a μπαταρίες maxell σφραγισμένες αγορά από το ίδιο κατάστημα είχε 6-7 που είχαν βγάλει υγρά. Σκεφτείτε σε 100αδα... Επίσης μη συγκρίνουμε Panasonic με maxell! ΠΌΤΕ Panasonic δεν έβγαλε υγρά και είχε επίσης τη μέγιστη αντοχή. Τέλος προσωπικά έχω δει καιρό την τιμή και δεν την θεωρώ  προσφορά

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Δεν ειναι καλυτερα να γινει μια αγορα επαναφορτιζομενων μπαταριων μαζι με εναν φορτιστη σε σχεση με το να αγοραζει καποιος συνεχεια τετοιες μπαταριες?

Εχω ν'αγορασω αρκετα χρονια μπαταριες ΜΗ επαναφορτιζομενεςκαι θεωρω οτι θα ειχα δωσει περισσοτερα χρηματα αυτη τη στιγμη.Το λεω με την εννοια οτι μπορει να γινει πολυ ευκολα η αποσβεση.

 

Σίγουρα είναι καλύτερα από πολλές απόψεις,και οικονομικά αλλά και περιβαλλοντικά,απλά κάποιες συσκευές όπως κάτι  κάμερες παρακολούθησης (με κάρτα sim) χρειάζονται τα παραπάνω volt των απλών μπαταριών για να δουλέψουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kzaxas είπε

Σίγουρα είναι καλύτερα από πολλές απόψεις,και οικονομικά αλλά και περιβαλλοντικά,απλά κάποιες συσκευές όπως κάτι  κάμερες παρακολούθησης (με κάρτα sim) χρειάζονται τα παραπάνω volt των απλών μπαταριών για να δουλέψουν

Ναι εννοειται συμφωνω αλλα μιλαω περισσοτερο για τα απλα πραγματα που εχουμε στο σπιτι μας και οχι κατι εξειδικευμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HateMe είπε

Αλκοολικές μπαταρίας διάβασα 

Ναι μολις τελειωνουν τις στελνεις για απεξαρτηση και μετα τις λειτουργεις ξανα.😜

Σαν τις επαναφορτιζομενες ενα πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Μικρες μικρες.. 

Τι εννοεις;

ΑΑ ειναι,δεν ειναι "μικρες μικρες"  ( 3Α ) .

Μικρες μικρες παιρνουν κατα κυριο λογο τα πιο πολλα τηλεκοντρολ.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, StamTheMan είπε

Τι εννοεις;

ΑΑ ειναι,δεν ειναι "μικρες μικρες"  ( 3Α ) .

Μικρες μικρες παιρνουν κατα κυριο λογο τα πιο πολλα τηλεκοντρολ.

 

Χαχα.. Αχταρμα τα εκανα κ εγω.. Μεγαλες μικρες ειναι που ειπε κ ο φιλος! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...