Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 4 Pro - 1TB bundle 319€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manthos_27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

- Fortnite Neo Versa bundles & God Of War Playstation Hits & Uncharted 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη PlayStation Hits

Καλησπέρα στην παρέα για οποιον αναζητά ps4 pro πιστεύω ειναι καλή ευκαιρία μαζι με 3 παιχνίδια! 

Το λινκ παρακάτω 

https://www.public.gr/product/gaming/consoles/ps4/sony-playstation-4-pro-1tb-fortnite-neo-versa-bundles-and-god-of-war-playstation-hits-and-uncharted-4:-to-telos-enos-klefti-playstation-hits/prod10683389pp/

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εγραφες και απο που αν και επειδη εχω παρει στα παιδια τον neo Versa δεν ειναι το παιχνιδι δεν καταλαβα τι εχει μεσα εναν κωδικο που ουτε καταλαβα τι κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Filippos12 είπε

Αν εβαζες και κανενα λινκ συν την επομενη τιμη απτο σκρουτζ θα περναγε η προσφορα...Αλλιως ληξτο καλυτερα

Ναι έχεις δίκιο ξεχάστηκα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, akkarames είπε

Θα άξιζε αν συνδυαζόταν με το πρόγραμμα του Public που δίνει δώροεπιταγη 50 ευρώ για αγορά PS4

Με τις τιμές που εχουν πάρει την ανηφόρα μια χαρά μου φαίνεται εμένα στα 319 και παιχνίδια μαζί! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Με τις τιμές που εχουν πάρει την ανηφόρα μια χαρά μου φαίνεται εμένα στα 319 και παιχνίδια μαζί! 

Βεβαια στα 400 αν βρει καποιος ps5 digital, εχει τα 2 παιχνιδια δωρεαν +αλλα 18. Αν θελει καποιος τωρα κονσολα, ας προχωρησει. Αλλιως ps5 digital

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Βεβαια στα 400 αν βρει καποιος ps5 digital, εχει τα 2 παιχνιδια δωρεαν +αλλα 18. Αν θελει καποιος τωρα κονσολα, ας προχωρησει. Αλλιως ps5 digital

Που υπάρχει πσ 5 όμως; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πιθανότητα και υψηλή να χακάρεται το συγκεκριμένο bundle. Τώρα πια χακάρονται μέχρι το 7.55.

Το λέω για κάποια παιδιά που θέλουν χακαρισμένο PS4 και δεν τους κάνουν οι τιμές των αγγελιών

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VitaMan είπε

Υπάρχει πιθανότητα και υψηλή να χακάρεται το συγκεκριμένο bundle. Τώρα πια χακάρονται μέχρι το 7.55.

Το λέω για κάποια παιδιά που θέλουν χακαρισμένο PS4 και δεν τους κάνουν οι τιμές των αγγελιών

 

Μέχρι 7.02 δουλεύει το jb, θα γίνει μέχρι 7.55 αλλά δεν ξέρει κανείς πότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως όποιος το θέλει έχω βάλει παραλαβή απο public Κoρινθου και υπάρχει διαθέσιμο σήμερα μου ήρθε email να παραλάβω! 

Επεξ/σία από manthos_27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...