Προς το περιεχόμενο

Διαφημίσεις για Android game


ΜΑΝΟΥΛΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Φτιάχνω ένα απλο παιχνίδι για Android με το unity. Προς το παρόν έχω βάλει διαφημίσεις της unity (banner,  απλές διαφημίσεις και διαφημίσεις με ανταμοιβή ) 

Το παιχνίδι δεν το έχω ανεβάσει ακόμα. Σκοπεύω να το ανεβάσω στο play store απλά έχω την εξής απορία. 

Γνωρίζει κάποιος ποιες διαφημίσεις είναι καλύτερες σε πληρωμή ή οτιδήποτε άλλο; 

Έχω δει πολύ καλες αλλά και εξίσου κακές κρθτικές για το admob της Google. 

Αν ξέρει κάποιος ανάμεσα σε αυτά τα 2 η και κάποιο άλλο ποιο είναι καλύτερο ας με διαφωτίσει γιατί από όσο έψαξα δεν έβγαλα άκρη. 

Ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ΜΑΝΟΥΛΑ είπε

Καλησπέρα. Φτιάχνω ένα απλο παιχνίδι για Android με το unity. Προς το παρόν έχω βάλει διαφημίσεις της unity (banner,  απλές διαφημίσεις και διαφημίσεις με ανταμοιβή ) 

Το παιχνίδι δεν το έχω ανεβάσει ακόμα. Σκοπεύω να το ανεβάσω στο play store απλά έχω την εξής απορία. 

Γνωρίζει κάποιος ποιες διαφημίσεις είναι καλύτερες σε πληρωμή ή οτιδήποτε άλλο; 

Έχω δει πολύ καλες αλλά και εξίσου κακές κρθτικές για το admob της Google. 

Αν ξέρει κάποιος ανάμεσα σε αυτά τα 2 η και κάποιο άλλο ποιο είναι καλύτερο ας με διαφωτίσει γιατί από όσο έψαξα δεν έβγαλα άκρη. 

Ευχαριστώ πολύ! 

https://arpuinsider.com/mopub-admob-alternatives/

γενικα θα βρεις πολλα αρθρα “admob alternatives”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος το admob πληρώνει καλύτερα από όλους, απλά είναι και η υπηρεσία που με περίσσια ευκολία θα σε κάνει ban γιατί μπορεί να θεωρεί αυτή ότι «έκλεψες».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...