Προς το περιεχόμενο

Τραπεζες που μπορω να αγορασω bitcoin


spirosR7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ειμαι νεος στο αθλημα θα ηθελα να ξερω ποια/ες τραπεζες μπορουμε να χρησιμοποιησουμε για αγορα bitcoins η αλλα  crypto με καρτα. Yπαρχει καποια Ελληνικη που μπορεις να αγορασεις με καρτα απο τα γνωστα site binance  κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κανει λογαριασμο σε καποιο ανταλακτηριο? Αν ναι σε ολα θα μπορεις να στειλεις χρηματα απο το λογαριασμο σου με μικρη προμηθεια μεσω SEPA αν εισαι σε Ευρωπαικη χωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανταλλακτηριο εννοεις σελιδες οπως το  cex.io coinbase κλπ; ναι εχω αλλα εννοουσα απευθειας με καρτα το επιτρεπει καποια ελληνικη τραπεζα; για SEPA γνωριζω αλλα μου φαινεται περιπλοκο ηθελα κατι πιο αμεσο και ευκολο..

Επεξ/σία από spirosR7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, spirosR7 είπε

Ανταλλακτηριο εννοεις σελιδες οπως το  cex.io coinbase κλπ; ναι εχω αλλα εννοουσα απευθειας με καρτα το επιτρεπει καποια ελληνικη τραπεζα; για SEPA γνωριζω αλλα μου φαινεται περιπλοκο ηθελα κατι πιο αμεσο και ευκολο..

Δεν είναι περίπλοκο. Πρέπει να κάνεις οπωσδήποτε λογ σε ανταλλακτηριο εκτος αν αγοράσεις χέρι χερι.. Αν κάνεις λογαριασμο τότε μέσω ebanking στέλνεις εμβασμα SEPA με προμηθεια 1ε περίπου (εθνικη) Με κάρτα θα πληρωσεις πιο πολλά. Σε 2-3 μερες τα λεφτά είνια στο ανταλλακτήριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...