Προς το περιεχόμενο

Google Pay Error


mrzonk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Για κάποιον λόγο, ενώ γνωρίζω ότι το Google Pay είναι διαθέσιμο πια στην Ελλάδα, δε μπορώ να το κατεβάσω από το Play Store. Μου βγάζει μήνυμα ότι το στοιχείο αυτό δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα σας, ενώ είναι καταχωρημένη η Ελλάδα στις ρυθμίσεις. 

Έχει κανείς ιδέα τι παίζει? Δε θέλω να το κατεβάσω από τρίτο store αν γίνεται.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, emperor4her είπε

Εγω το κατεβαζω απο το apkmirror και δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα. 

Σίγουρα είναι και αυτή μια λύση, αλλά αφού είναι διαθέσιμο υποτίθεται στη χώρα μας, γιατί να πρέπει να πάμε εκεί.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mrzonk είπε

Σίγουρα είναι και αυτή μια λύση, αλλά αφού είναι διαθέσιμο υποτίθεται στη χώρα μας, γιατί να πρέπει να πάμε εκεί.. 

τι να σου πω, δεν ξερω τι κανει η google! και δεν μπορω να το τσεκαρω τωρα γιατι το τελευταιο εξαμηνο εχω p40pro και ουτως η αλλως δεν εχω google pay...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mrzonk είπε

Καλημέρα. Υπάρχει μόνο η επιλογή instant Google Pay και τίποτε άλλο. Θέλω να το κατεβάσω για να κάνω πληρωμές με τη συσκευή. 

Google PLAY instant είναι αυτό που είδες.PLAY και όχι pay .Τι έκδοση android έχεις;Εχει NFC το κινητό σου;Το ξέρεις οτι δεν μπορείς να βάλεις ελληνικές κάρτες έτσι;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Google PLAY instant είναι αυτό που είδες.PLAY και όχι pay .Τι έκδοση android έχεις;Εχει NFC το κινητό σου;Το ξέρεις οτι δεν μπορείς να βάλεις ελληνικές κάρτες έτσι;

Έχεις δίκιο, από κεκτημένη ταχύτητα δεν το πρόσεξα. Δεν έχει κάτι για Google Pay. P20 pro έχω και έχει NFC ναι...Ναι, N26 και revolut μου αρκούν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...