Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία απο aliexpress


Figantu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Από ευρωπαϊκή αποθήκη είναι τα πράγματα; 

Εννοείται 

Πάντα... Γιατι αλλιώς την τρως 

Και πάντα dhl or ups 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iml είπε

Το aliexpress έχει πια και PayPal.

Πριν βαλω τα στοιχεια μου εδινε επιλογη πληρωμης με paypal. Μολις εβαλα τα στοιχεια εξαφανίστηκε η επιλογη. Το δοκιμασα πολλες φορες μήπως εκανα κατι λαθος αλλα δεν με αφήνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία για όσους ψωνίζουν από aliexpress από Ελλάδα.

Πόσο συνήθως είναι τα μεταφορικά για ψιλοπραγματα;

πχ θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια ότι ψιλομλκ (πχ πλαστική σφήνα για την πόρτα) έπαιρνες, είχε κατά 99% δωρεάν μεταφορικά.

Τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, mary είπε

Μια απορία για όσους ψωνίζουν από aliexpress από Ελλάδα.

Πόσο συνήθως είναι τα μεταφορικά για ψιλοπραγματα;

πχ θυμάμαι πριν 2-3 χρόνια ότι ψιλομλκ (πχ πλαστική σφήνα για την πόρτα) έπαιρνες, είχε κατά 99% δωρεάν μεταφορικά.

Τώρα;

Βάζεις φίλτρο να βλέπεις Υτα με δωρεάν μεταφορικά (αλλά πολλές φορές παρόλο που έχει και επιλογή για δωρεάν μεταφορικά από προεπιλογή έχει τρόπο αποστολής με χρέωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

12 ώρες πριν, Figantu είπε

Πριν βαλω τα στοιχεια μου εδινε επιλογη πληρωμης με paypal. Μολις εβαλα τα στοιχεια εξαφανίστηκε η επιλογη. Το δοκιμασα πολλες φορες μήπως εκανα κατι λαθος αλλα δεν με αφήνει.

Τώρα που το αναφέρεις, και εγώ το θυμάμαι να υπάρχει παλαιότερα απενεργοποιημένο. Τον τελευταίο χρόνο περίπου το βλέπω ενεργοποιημένο και προεπιλεγμένο όταν κάνω checkout και το χρησιμοποιώ κατά κόρον. Μπορεί ίσως να έχει κάποια σχέση το ότι πλέον έχω διεύθυνση αποστολής εκτός Ελλάδας? Ή ίσως να επεξεργάστηκα κάποια στιγμή το προφίλ και να αποθήκευσα τις επιλογές πληρωμής και διεύθυνσης αποστολής γιατί πια μου τα βγάζει προσυμπληρωμένα κατά το checkout. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη αλλαγή που έκανα.

Anyway, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το aliexpress και για όσο πληρωνα με κάρτες

 

3 λεπτά πριν, thant είπε

Από ποτε; Εμένα δεν μου βγάζει αυτή την επιλογή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει paypal με κάποιους πωλητές και αγοραστές σε συγκεκριμένες χώρες

Paypal can only be used when seller has activated Paypal account for his/her store, and, meanwhile, the order will be shipped to below countries(in alphabetical order):

French, Germany, Italy, Israel, Netherland, Norway, Portugal, Poland, Spain, Sweden, Saudi Arabia, United States, United Kingdom, United Arab Emiratesd

Note:Paypal will automatically be displayed among the payment methods if it is available. When it is not available, please use other payment methods.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...