Προς το περιεχόμενο

Γενικες Ερωτησεις!


ZedLeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα traders ειμαι πολυ καινουριος στον κοσμο αυτο του κρυπτονομισματος, και οταν λεω πολυ καινουριως μιλαμε για κατω απο 5ημερο, χρησιμοποιω το Binance και εχω αγορασει 14 ευρω περιπου eth 34 και ενα ευρω ειχα βαλει btc και κατι ψιλα που ειχαν περισεψει στο bnb , δηλαδη δεν εχω καποιο τρελο κερδος, ειναι περιπου στα 3 ευρω, ηθελα να ρωτησω , τι να πειραξω? τι να αλλαξω που να επενδυσω που θα εχει καποια ανοδο σταδιακη? , εχω διαβασει για το Eth οτι σε 5-6 χρονια εκτιμαται να παει καπου στις 70 χιλιαδες και σε 10 στις 100 οποτε ειπα να το κρατησω μα δεν χανω κατι 15 ευρω εχει μεσα, για το ada ομως δν βρισκω και κατι αξιολογο εχετε κατι να προτεινετε? μπορω να χωσω προς το παρον κανα 10αρικακι ακομα αλλα λογω καιρων και καταστασεων δεν μπορω να το τραβηξω πολυ το πορτοφολι γιατι δεν με παιρνει, δωστε τα φωτα σας 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω πόσο σε πονάνε τα 10 ευρω αν τα χάσεις αλλά θα σε συμβούλευα να το αφήσεις. Είναι ξεκάθαρο ότι το κάνεις από κερδοσκοπία χωρίς να καταλαβαίνεις που μπαίνεις. Και επειδή δεν πρόκειται να πλουτίσεις με αυτό το ποσό το πιθανότερο είναι να τα φας σε fees. Οπότε άστο το trading όσο δεν το έχεις ξεκάθαρο στο μυαλό σου. Ίσως είναι καλύτερα να τα επενδύσεις κάπου αλλού που θα σε βοηθήσει να χτίσει skills πχ βιβλίο, courses κανα vps να στήσεις και να αρχίσεις να μαθαίνεις programming και να μπαίνεις στο κόσμο των crypto.

Επεξ/σία από mech35
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...