Προς το περιεχόμενο

Τι κινητό να επιλέξω;


LOVExVOTKA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ. 

 

Επειδή βλέπω υπάρχουν πολλά μοντέλα κινητών και μεγάλη ποικιλία έχω μπερδευτεί. 

 

Θέλω να ρωτήσω λοιπόν τι μοντέλο να επιλέξω από όλα αυτά που υπάρχουν στην αγορά μέχρι 300€;

Η κύρια χρήση του θα είναι πιο πολύ για φωτογραφίες (να έχει καλή κάμερα). Να έχει μέτρια έως καλή χωρητικότητα (βασική μνήμη 65gb+) και σχετικά καλή διάρκεια μπαταρίας. 

Παρακαλώ πείτε μου ή τι έχετε χρησιμοποιήσει εσείς ή τι έχετε στο νου σας να επιλέξω. Ευχαριστώ πολύ παιδία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TCL 10 Pro, πολυ ομορφη συσκευη, υπεροχη εκπληκτική οθονη, παρα πολυ καλες φωτογραφιες και στις νυχτερινες. Η Μπαταρια κραταει μια μερα με πολυ συνεχης χρηση. με μετρια χρηση κραταει μια μιση μερα. Φωρτιζει σε 1 μιση ωρα απο 0-100. Λειτουργικο πολυ απλο και καθαρο. ο επεξεργαστης μια χαρα ειναι αν δεν παιζεις παιχνιδια ολα τα κανει γρηγορα χωρις κολληματα. Αξιζει τα 300ε που εχει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CaptainChris είπε

TCL 10 Pro, πολυ ομορφη συσκευη, υπεροχη εκπληκτική οθονη, παρα πολυ καλες φωτογραφιες και στις νυχτερινες. Η Μπαταρια κραταει μια μερα με πολυ συνεχης χρηση. με μετρια χρηση κραταει μια μιση μερα. Φωρτιζει σε 1 μιση ωρα απο 0-100. Λειτουργικο πολυ απλο και καθαρο. ο επεξεργαστης μια χαρα ειναι αν δεν παιζεις παιχνιδια ολα τα κανει γρηγορα χωρις κολληματα. Αξιζει τα 300ε που εχει τωρα.

Ευχαριστώ φίλε μου για την απάντησή σου. Να ρωτήσω το έχεις χρησιμοποιήσει και να ναι πόσο καιρό; Ευχαριστώ πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LOVExVOTKA είπε

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ. 

 

Επειδή βλέπω υπάρχουν πολλά μοντέλα κινητών και μεγάλη ποικιλία έχω μπερδευτεί. 

 

Θέλω να ρωτήσω λοιπόν τι μοντέλο να επιλέξω από όλα αυτά που υπάρχουν στην αγορά μέχρι 300€;

Η κύρια χρήση του θα είναι πιο πολύ για φωτογραφίες (να έχει καλή κάμερα). Να έχει μέτρια έως καλή χωρητικότητα (βασική μνήμη 65gb+) και σχετικά καλή διάρκεια μπαταρίας. 

Παρακαλώ πείτε μου ή τι έχετε χρησιμοποιήσει εσείς ή τι έχετε στο νου σας να επιλέξω. Ευχαριστώ πολύ παιδία!!

Φίλε διαφωνώ να μην πάρεις 5G συσκευή σε αυτά τα λεφτά τσεκαρε realme 7 5g ή xiaomi mi 10 lite 5g..πολύ καλές συσκευές ειδικά το realme στοκ android...Αλλιώς αν είναι να μην πας σε 5G τσεκαρε realme 7 pro με 3 χρόνια εγγύηση και αμολεντ οθόνη και 8 ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε διαφωνώ να μην πάρεις 5G συσκευή σε αυτά τα λεφτά τσεκαρε realme 7 5g ή xiaomi mi 10 lite 5g..πολύ καλές συσκευές ειδικά το realme στοκ android...Αλλιώς αν είναι να μην πας σε 5G τσεκαρε realme 7 pro με 3 χρόνια εγγύηση και αμολεντ οθόνη και 8 ραμ.

Αν είναι φίλε μου να μην πάω σε 5g συσκευή τι γνώμη έχεις για τα xiaomi; Τα ακούω συχνά αν και δεν έτυχε να χειριστώ προσωπικά ποτέ μου. Επίσης για τα samsung a51 βλέπω καλά σχόλια. Το realme να σου πω την αλήθεια και σαν μάρκα δεν την έχω ξανακούσει ποτέ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LOVExVOTKA είπε

Αν είναι φίλε μου να μην πάω σε 5g συσκευή τι γνώμη έχεις για τα xiaomi; Τα ακούω συχνά αν και δεν έτυχε να χειριστώ προσωπικά ποτέ μου. Επίσης για τα samsung a51 βλέπω καλά σχόλια. Το realme να σου πω την αλήθεια και σαν μάρκα δεν την έχω ξανακούσει ποτέ μου

Φίλε είχα xiaomi σκυλί κινητό απλά δεν μου άρεσε το mui,σαν λειτουργικο του..και δεν θα έδινα τόσα πολλά λεφτά για χιαομι είναι βασιλιάς της κατηγορίας έως 200€..Το α51 μονο η αμολεντ οθόνη αξίζει..Πολύ καλή μάρκα η realme αν και νέα μάρκα εσείς και 3 χρονια εγγύηση ειδικά με το realme 7 pro κινηταρα με πολύ καλό λειτουργικο ελαφρύ και καλή οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...