Προς το περιεχόμενο

Αγορά μηχανήματος asic miner από Ελλάδα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

σκέφτομαι να αγοράσω τo antminer το s19 pro  αλλα με φοβίζει η ιδέα να το πάρω από το εξωτερικό  

οπότε κατέληξα ότι πρέπει να το αγοράσω από την Ελλάδα και έτσι έκατσα και έψαξα και 

βρήκα ένα  κατάστημα  στο κέντρο το  https://cryptominers.gr/  αν γνωρίζετε και κάποιο άλλο κατάστημα  θα με βοηθούσε πολύ ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να δεις πρώτα αν σε συμφέρει να κάνεις τέτοια αγορά γιατί με το κόστος αυτών των μηχανημάτω, το κόστος ρεύματος στην Ελλάδα και την απόδοση τους δλδ τα bitcoin που θα βγάζεις το μήνα δεν συμφέρει μια τέτοια αγορά. Καλύτερα να αγοράσεις bitcoin κατευθείαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πριν απο ολα θα πηγαινα μια βολτα απο το καταστημα αν ειχα δυνατοτητα να δω απο κοντα τις εγκατασταεις τους και να αγορασω χερι με χερι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αυτή τη στιγμή έχω προς πώληση το παρακάτω μηχάνημα: microbt what's miner m31s+ είναι καινούριο στο κουτί του μπορείς να το ελέγξεις κιόλας έχει απόδοση 82Th

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/4/2021 στις 2:32 ΠΜ, Tzoko12 είπε

Αυτή τη στιγμή έχω προς πώληση το παρακάτω μηχάνημα: microbt what's miner m31s+ είναι καινούριο στο κουτί του μπορείς να το ελέγξεις κιόλας έχει απόδοση 82Th

Καλησπέρα. Είναι ακόμη διαθέσιμο και αν ναι σε τι τιμή?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Δημιουργία νέου...