Προς το περιεχόμενο

Facebook κλοπή σελίδας με 18.000 μέλη.


Boubis1411

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα φτιάξει το 2013 μια σελίδα fan club. 

Έβαλα διαχειριστές ακόμα 2 άτομα. 

Εγώ την έφτιαξα μέσα από το προφίλ μου. 

Σήμερα βλέπω με έβγαλαν εκτός από διαχειριστή. 

Υπάρχει λύση να το πάρω πίσω; 

Μέσα από το προφίλ μου την είχα φτιάξει θυμάμαι. 

Επεξ/σία από Boubis1411
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μιλησεις με το support αλλα λογικα και αυτοι θα σου πουν να δοκιμασεις να μιλησεις με τους διαχειριστες. Δεν υπαρχει κατι αλλο που μπορει να γινει...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gatokoritso είπε

Μπορεις να μιλησεις με το support αλλα λογικα και αυτοι θα σου πουν να δοκιμασεις να μιλησεις με τους διαχειριστες. Δεν υπαρχει κατι αλλο που μπορει να γινει...

Δεν υπάρχει ιστορικό που να φαίνεται ότι εγώ είμαι ο δημιουργός της σελίδας; 

 

Πιο πολύ για το Γ@μωτο που το έκαναν στα μουλωχτά θέλω να την πάρω πίσω και να την σβησω. 

 

Προσπάθησα με email κλπ αλλά άλλαξαν τα πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν επιχειρηση με τα νομιμα στοιχεια θα μπορουσες να ζητησεις τη διαχείριση πισω(οπου και παλι θα ειχες λιγες πιθανοτητες). Τωρα για fan club δεν ξερω αν το ιστορικο μονο φτανει. Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να δοκιμασεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατέχω το θέμα, έχω μια παλιά σελίδα της πλάκας, αλλά πολύ κουλό να σε πετάξουν από διαχειριστή. Οι άλλοι 2 ήταν γνωστοί σου ή άσχετοι που σου ζήτησαν και την κάνατε μαζί; Πολύ πιθανόν να υπάρχει τρόπος αν μια σελίδα έχει διαχειριστή ο οποίος δεν μπαίνει δεν ασχολείται καθόλου να μπορούν να τον βγάλουν, αλλά σίγουρα θα σου ερχόταν κάποιο email η ειδοποίηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Δεν το κατέχω το θέμα, έχω μια παλιά σελίδα της πλάκας, αλλά πολύ κουλό να σε πετάξουν από διαχειριστή. Οι άλλοι 2 ήταν γνωστοί σου ή άσχετοι που σου ζήτησαν και την κάνατε μαζί; Πολύ πιθανόν να υπάρχει τρόπος αν μια σελίδα έχει διαχειριστή ο οποίος δεν μπαίνει δεν ασχολείται καθόλου να μπορούν να τον βγάλουν, αλλά σίγουρα θα σου ερχόταν κάποιο email η ειδοποίηση. 

Είχα δώσει και email και κωδικό για κάνουν αλλαγές. Εγώ δεν είχα χρόνο. 

Την πάτησα μάλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ίσως από αυτό κάτι έγινε. Συνήθως υπάρχει τρόπος να βάλεις κάποιον από πριν και να ορίσεις τι μπορεί να κάνει. Σε τέτοια περίπτωση δεν ξέρω και κατά πόσο εύκολο είναι να ανακτίσεις την σελιδα.

Επεξ/σία από Βασίλης_29
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...