Προς το περιεχόμενο

Sky Rojo


Froskeas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ Α Κ Ρ Υ Α

νετφλουξάρα, τα λεφτά μας πίσω

Μνημειώδες συνονθύλευμα(ν) ανύπαρκτης πλοκής, ατάλαντων και κακομούτσουνων ηθοποιών τριτοτέταρτης διαλογής, διάλογοι ζηλευτοί από προνηπιακούς σπουδαστές,  χιούμορ για να κλαίνε τα μπετά, ενθουσιωδώς γυρισμένο και δοσμένο σε ντόλμπυ βίζιον για να ψαρώσουν οι απαίδευτοι και τον σπανιόλο φρανκ σινάτρα ώστε να δέσει μια πανδαισία μ@λ@κίας.

Ο Χ Ι

  • Sad 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καθεσαι και βλεπεις ρε Φροκη?
Σπαταλας το χρονο σου.
Θες να σου προτεινω μια ταινιαρα
με βραζιλιανικο σεναριο και κινεζικους χαρακτηρες?
Να γουσταρεις ΚΑΙ να μορφωθεις?
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2021 στις 11:05 ΜΜ, Froskeas είπε

Μ Α Κ Ρ Υ Α

νετφλουξάρα, τα λεφτά μας πίσω

Μνημειώδες συνονθύλευμα(ν) ανύπαρκτης πλοκής, ατάλαντων και κακομούτσουνων ηθοποιών τριτοτέταρτης διαλογής, διάλογοι ζηλευτοί από προνηπιακούς σπουδαστές,  χιούμορ για να κλαίνε τα μπετά, ενθουσιωδώς γυρισμένο και δοσμένο σε ντόλμπυ βίζιον για να ψαρώσουν οι απαίδευτοι και τον σπανιόλο φρανκ σινάτρα ώστε να δέσει μια πανδαισία μ@λ@κίας.

Ο Χ Ι

Ετσι-κι αφού με περισσή υπομονή οπλίστηκα-προέβην εις το αδιανόητο και δέησα να υποστώ την προβολή του 2ου, κατόπιν 3ου, ύστερα του 4ου κοκ. Θέλω να είμαι δίκαιος και μολονότι αρχικώς στα ασεβή μου χείλη γλυκόφερνε η απόδοση  του τίτλου της σειράς σχιζοειδώς παραφρασμένη-σκάω ροχάλα-τελικώς οφείλω να της αποδώσω ένα γαλαντόμο 6,5αράκι.

Από μένα

Ι Σ Ω Σ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...