Προς το περιεχόμενο

Εθελοντης πυροσβεστης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, margarita2 είπε

Σωστα. Δεν το ειχα δει για καποιο λογω δεν μου ειχε ανανεωσει τα τελευταια!

πόσο χρονών είσαι? τελικά έχεις αποφασίσει τι θέλεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, margarita2 είπε

26 ειμαι! Τι εννοεις εαν εχω αποφασισει;

μια λες θέλεις να πας εποπ και ρωτάς για συνεπηρετησει με τον άντρα σου και τώρα για εθελοντής/εποχικοι

τι έχεις σπουδάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, jimis98 είπε

μια λες θέλεις να πας εποπ και ρωτάς για συνεπηρετησει με τον άντρα σου και τώρα για εθελοντής/εποχικοι

τι έχεις σπουδάσει?

Δεν ειπα οτι θελω να παω εποπ απλα ειχα ρωτησει για να ξερω τι γινεται σε περιπτωση που εκανα τα χαρτια μου. Αυτο που πραγματικα ηθελα δεν μπορω να το κανω! Εχω σπουδασει βοηθος φαρμακειου! Αλλα μου αρεσουν και τα ενστολα επαγγελματα, οχι ολα. Γι αυτο ρωτησα για να ξερω τι γινεται και τι χρειαζεται. Απλο. Δεν νομιζω καποιος που κοιταει προκυρηξεις να ενδιαφερετε αποκλειστικα και μονο για μια. Ολοι κανουν τα χαρτια τους παντου

Επεξ/σία από margarita2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, margarita2 είπε

Δεν ειπα οτι θελω να παω εποπ απλα ειχα ρωτησει για να ξερω τι γινεται σε περιπτωση που εκανα τα χαρτια μου. Αυτο που πραγματικα ηθελα δεν μπορω να το κανω! Εχω σπουδασει βοηθος φαρμακειου! Αλλα μου αρεσουν και τα ενστολα επαγγελματα, οχι ολα. Γι αυτο ρωτησα για να ξερω τι γινεται και τι χρειαζεται. Απλο. Δεν νομιζω καποιος που κοιταει προκυρηξεις να ενδιαφερετε αποκλειστικα και μονο για μια. Ολοι κανουν τα χαρτια τους παντου

την αγάπη για τα ενστολα όταν έγινε οι κρίση σας βγήκε

όλοι την μονιμότητα και το ψώνιο τις στολής θέλουν

σώματα ασφαλείας, στρατός και να είσαι δίπλα στο σπίτι δεν γίνεται!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, jimis98 είπε

στο forum  σου απάντησαν ellinikos stratos

Υπηρχε παλαιοτερο φορουμ για εθελοντες πυροσβεστες; επειδη δεν το βρισκω μπορειτε παρακαλω να μ το στειλετε να ριξω μια ματια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, jimis98 είπε

την αγάπη για τα ενστολα όταν έγινε οι κρίση σας βγήκε

όλοι την μονιμότητα και το ψώνιο τις στολής θέλουν

σώματα ασφαλείας, στρατός και να είσαι δίπλα στο σπίτι δεν γίνεται!

ηθελα να γινω αστυνομικος απο μικρο παιδι και δεν μπορουσα λογω υψους..απο κει και περα για το τι θα κανω δεν θα σε ρωτησω κιολας..και αφου δεν προσφερεις κατι στο θεμα δεν υπαρχει και λογος να απαντας..αμα θες ολα γινονται! με το να εισαι εθελοντης δεν ειναι καν επαγγελμα και δεν εχω κανει αιτηση σε καμια προκυρηξη και ρωτησα για να μαθω.

Επεξ/σία από margarita2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα έχεις βύσμα γίνονται. αν και γνωστός με μεγάλο βύσμα δε κατάφερε να έρθει κοντα στο σπίτι.

Αλλά το καλό το παλικάρι ξέρει κι άλλο μονοπάτι, παραιτήθηκε και το βύσμα του τον έβαλε σε άλλη, άσχετη θέση περίπου 500-700 μέτρα από το σπίτι. The Greek way....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, PilotGuy είπε

Υπηρχε παλαιοτερο φορουμ για εθελοντες πυροσβεστες; επειδη δεν το βρισκω μπορειτε παρακαλω να μ το στειλετε να ριξω μια ματια;

το forum οπου αναφερετε ξεκιναει η πρωτη σελιδα απο το 2009 και συνεχιζετε μεχρι σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...