Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για το MSI GF75 Thin


lakis84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πρόσφατα αγόρασα το Msi Gl 65 leopard ,,, από επιδόσεις είναι απίστευτο και στο θέμα gaming!! Από θερμοκρασίες όμως λίγο που το δοκίμασα στο Apex Legends όλα τέρμα ζεστενεται η αλήθεια είναι. Από ότι είδα και αυτό που σκέφτεσαι να αγοράσεις  πρέπει να δεις ανάλογα την κάρτα ποια ψύξη έχει cooler boster 3 η 5 !!

Εγω προσωπικά προτείνω μετά την απόφαση για αγορά να προμηθευτής μια καλή βάση ψύξη και θα είσαι μια χαρά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά και εγώ έχω ανοίξει ένα νέο θέμα για να μάθω τρόπους προστασίας ,,, γενικά αναφέρουν για μια μέθοδο undervolt για να περιορίζουν λιγάκι την θερμοκρασία ,,, στο δικό μου που έχει 10ης γενιάς δεν γίνετε σε αυτό που σκέφτεσαι έχει 9ης όποτε θα μπορέσεις να ακολουθείς αυτή την διαδικασία !!

Το μεγάλο πρόβλημα είναι αυτό με τις θερμοκρασίες και εγώ τώρα σκέφτομαι για ένα cooler pad μήπως και κρατάω την θερμοκρασία κάτω από 90/80 βαθμούς !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα σε gaming laptop παμε σε 17.3 περισσοτερος χωρος για ψυξη σε ενα omen  δεν εχω δει ποτε πανω απο 77 βαθμους με gtx 1070 το πηρα οποτε περιμενω να δω τι θα δω απο θερμοκρασιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lakis84 είπε

Γενικα σε gaming laptop παμε σε 17.3 περισσοτερος χωρος για ψυξη σε ενα omen  δεν εχω δει ποτε πανω απο 77 βαθμους με gtx 1070 το πηρα οποτε περιμενω να δω τι θα δω απο θερμοκρασιες

 

Έχεις μεταβεί σε άλλο στρατόπεδο αχαχαχαχ ,,, μια χαρά αυτές οι θερμοκρασίες!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...