Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση Nova και διεύθυνση αποστολής λογαριασμών από eBill


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στην παρέα.

Μετά από μήνες ενεργοποιήθηκε μια γραμμή που διαχειρίζομαι στην Nova και τελικά ο λογαριασμός (MyAccount) και το eBill είναι κοινόχρηστα για όλες τις γραμμές που έχει το ίδιο ΑΦΜ, αλλά διαχειρίζονται από άλλα άτομα (Ανεξάρτητα Συστήματα Προσκόπων που ο ιδιοκτήτης είναι ένα κοινό ΑΦΜ του Σώματος Ελλήνων Προσκόπων).

Η απορία μου για την ώρα είναι να μάθω από ποια διεύθυνση γίνεται η αποστολή των ειδοποιήσεων από το eBill ώστε να φτιάξω μια mailing list (και να βάλω την διεύθυνση ως whitelisted) και να λαμβάνουμε όλοι οι ενδιαφερόμενοι τις ειδοποιήσεις για τις πληρωμές (απ' ότι κατάλαβα δεν υπάρχει κάποια καλύτερη λύση, ούτε πολλαπλούς λογαριασμούς μπορούμε να έχουμε, ούτε διαφορετικό email ειδοποίησης ανά υπηρεσία).

Αν κάποιος χρησιμοποιεί την υπηρεσία ή γνωρίζει την διεύθυνση θα ήμουν υπόχρεος, η εταιρία δεν μου έχει απαντήσει από την Τρίτη στο ερώτημα που έχω κάνει.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, rus είπε

Να ρωτησω κι εγω κατι, με Νοva λεει μπορεις να στειλεις 50 sms το μηνα (απο pc σε κινητο). Πως γινεται αυτο?

Γινόταν κάποτε. 

Είναι μήνες που το έχουν σταματήσει (με δικαιολογίες περί αναβάθμισης που ουδέποτε γίνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, turbat0s είπε

Γινόταν κάποτε. 

Είναι μήνες που το έχουν σταματήσει (με δικαιολογίες περί αναβάθμισης που ουδέποτε γίνεται)

Σιγουρα? γιατι τις προαλλες το ειδα καπου στο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, rus είπε

Σιγουρα? γιατι τις προαλλες το ειδα καπου στο ιντερνετ

Μάλλον παράπονα θα είδες από χρήστες που (παρά τις διαβεβαιώσεις ότι η υπηρεσία βρίσκεται σε διαδικασία "αναβάθμισης") ακόμη το αναζητούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...