Προς το περιεχόμενο

Fiber to home επιδότηση COSMOTE, ερώτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Θέλω να βάλω το πρόγραμμα με την επιδότηση, έχω ήδη 24αρα στην κοσμοτέ, υπάρχει διαθεσημότητα στην διεύθηνσή μου, πήγα λοιπόν στο κατάστημα να ρωτήσω για τη διαδικασία και μου είπαν ότι πρέπει να πληρώσω 50 ευρώ για να έρθει πολιτικός μηχανικός να μου πει για το αν θα υπάρχει έξτρα κόστος.

Γνωρίζει κάποιος αν αυτά τα 50 ευρώ πάνε και στο κόστος για τις εργασίες ή αν είναι μόνο για τον μηχανικό; δηλαδή θα πληρώσω έτσι κι αλλιώς τις εργασίες έξτρα;
Επίσης τί κόστος επιτπλέον να περιμένω; Είναι πρώτος όροφος και εύκολο να φέρουν τις ίνες σπίτι μου.
Επίσης στην σελίδα της επιδότησης λέει ότι επιδοτεί 48€ για τη σύνδεση, δε θα έπρεπε αυτά να καλύψουν τον πολιτικό μηχανικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, TSELIOSTHEBEST είπε

Επειδη πριν 3 μηνες εβαλα οτε οπτικη, δεν πληρωνεις κατι. 2 ευρω που ναι τα τελη συνδεσης και εργασιων. Οπως λεει και το sfbb

Οι εργασίες και τα λοιπά; δεν έφεραν οπτική ίνα μέχρι το σπίτι; όλα αυτά με 2 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκαψιμο λιγο στο δρομο, οπτικη ινα, ενωσεις ινας, καναλια και λοιπα τπτ. Η οπτικη μπηκε σε σημειο που τους υπεδειξα. Στον 1ο λογαριασμο πληρωσα 2 ευρω. 50 κοστιζουν τα εργατικα πχ και εχεις εκπτωση 48 ευρω απο το κουπονι. Αρα πληρωνεις 2 ευρω. Ρωτα μηπως παιζει τπτ αλλο γτ δν ειναι λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...