Προς το περιεχόμενο

plus500


lysopaine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σήμερα διαπίστωσα (καθώς κοιτούσα το paypal και στη συνέχεια τα σπαμ μου) οτι κάποιος προσπάθησε να φτιάξει λογαριασμό σε αυτή την σελίδα με τα στοιχεία μου κ μου έχει δεσμευτεί ένα ποσό μέσω paypal μέχρι να κάνω verification, έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο κ αν ναι τι κάνατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lysopaine είπε

καλησπέρα σήμερα διαπίστωσα (καθώς κοιτούσα το paypal και στη συνέχεια τα σπαμ μου) οτι κάποιος προσπάθησε να φτιάξει λογαριασμό σε αυτή την σελίδα με τα στοιχεία μου κ μου έχει δεσμευτεί ένα ποσό μέσω paypal μέχρι να κάνω verification, έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο κ αν ναι τι κάνατε?

Ακυρώνεις την πληρωμή και επικοινωνείς με paypal  

https://www.paypal.com/gr/smarthelp/home

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΠΡΟΣΟΧΗ 

paypal δες το απο το site του paypal αν θες να τσεκαρεις.
Οχι απο λινκ του email γιατι αν ειναι σπαμ μαλλον θα εχει κλωνο του paypal να σε μπερδευει και μαθει τον κωδικο σου

Απο αλλο νεο browser ανοιξε paypal. 

Αν καναν δεμευση χρηματων μαλλον εχει ηδη τους κωδικους σου. Συνεννοηση με paypal και αλλαγη κωδικων σε paypal, email κλπ ΑΜΕΣΑ

 

Επεξ/σία από tsifotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο paypal δεν μου εμφάνιζε να ακυρώσω την συναλλαγή, για αυτό μπήκα στην σελίδα (όχι από λινκ από το εμαιλ) κ ζήτησα να ακυρώθει η κίνηση αυτή κ με ενημέρωσαν οτι εντός 3 ημερών θα γίνει (κ ο Θεός βοηθός)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...