Προς το περιεχόμενο

[Gaming Ποντίκι] Logitech Pro X Superlight Black @plaisio 89,90€ [Εξαντλήθηκε]


madmikex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι δεν είναι, αλλά εσύ παραέχεις μεγάλο mouse 😅

Προφανώς είναι τι βολεύει τον καθένα στα mouse, γι αυτό σου πα καλό θα ταν να το δεις. Αν και στα 90 που το παίρνεις και να μη σ αρέσει θα βρεις εύκολα να το δώσεις θεωρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, roympos1994 είπε

Καλησπερα επειδη θελω να αλλαξω mouse για πια μου την σπαει το καλωδιο ηθελα να παρω το logitech g903.

Ειναι καλυτερο αυτο απο το g903?

Το G903 είναι απίθανο ποντίκι με τεράστια διάρκεια μπαταρίας, πολύ μακρύ, πιο βαρύ, με χειρότερο σχήμα και προηγούμενης γενιάς αισθητήρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, simoults είπε

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς άμα δουλεύει με το LOGITECH POWERPLAY WIRELESS Charging ;

 

Έχει μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας οπότε μη σε ανησυχεί αν θα μείνει οφφ όσο το λειτουργείς.

Άκυρο - υποστηρίζεται τελικά παρά μια τροποποίηση που έκαναν στο base plate

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τα ακουστικά που έχει με 44,90€ (Είδα ότι πριν 4 μήνες είχε 50 ευρώ, οπότε εντάξει, έψαχνα ούτως ή άλλως headset) οπότε ευχαριστώ TS για το νήμα και τον 2ο-3ο σχολιαστή που έβαλε και τα άλλα προϊόντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, isaias1983 είπε

Το πήρα πριν 3 εβδομάδες από amazon.it

Το λευκό πήρα στα 89€ τελική (με τιμολόγιο χωρίς ΦΠΑ) κ μπορώ να πω ότι είναι από τα καλύτερα mouse που έχουν περάσει από τα χέρια μου.

Σε συνδιασμό με logitech hardmat είναι σα να μην κρατάς ποντίκι στα χέρια σου...

Εμένα που δεν μου αρέσουν τα φωτάκια κ τα μπιχλιμπιδια μου έκατσε γάντι....

Πάρτε το άφοβα χωρίς δεύτερη σκέψη σε αυτή τη τιμή...

Κ δωρεάν μεταφορικά από το Πλαίσιο...

Αν κ το αντιπαθώ σαν μαγαζί β τιμή είναι απίστευτη!

Έχεις κάποιο link; Γιατί το MP510 που έχω δεν μπορώ να πω ότι είναι και ότι καλύτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, mp44christos είπε

Με μπερδεψατε. Ειναι τελικα april fools η οχι?

Ειναι προσφορα ημερας! Αυτης της ημερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ειναι προσφορα ημερας! Αυτης της ημερας.

Αυτη την μερα δεν πιστεύω τπτ απ οτι βλεπω στον ιντερνετ. Τεσπα το παράγγειλα με αντικαταβολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Όχι γιατί στην ελαφρύτερη και αναβαθμισμένη έκδοση - Superlight, έχουν αφαιρεθεί οι μαγνήτες στο κάτω μέρος. Οπότε όχι, δεν δουλεύει. Έχει μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας οπότε μη σε ανησυχεί αν θα μείνει οφφ όσο το λειτουργείς.

Δεν είμαι πολύ σίγουρος για το πού βρήκες αυτήν την πληροφορία. Στο κουτί του superlight μου το powerplay είναι ξεκάθαρο feature.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...