Προς το περιεχόμενο

Το MLB The Show 21 των PlayStation Studios, έρχεται στο Xbox Game Pass από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, jo-jo3 είπε

oxi opws eipa και πανω εκδοτης για το ps5 ειναι η σονυ για την εκδοση του χβοχ ανακοινωθηκε εκδοτης η mlb .

Σε ευχαριστώ που είχες την υπομονή να μου εξηγήσεις.
Ειλικρινά το εκτιμώ πολύ.

Σωραίος. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, xavier είπε

ολοι οι φανατικοι του baseball στην ελλαδα πανηγυριζουν...

Ειναι πασιφανες αλλωστε πως η MS και η Sony δε παιρνουν αποφασεις αν δεν ειναι να πουλησουν στην Ελλαδα :rolleyes:

Το παιχνιδι αλλαζει και προφανως δε θα ειναι ο μονος τιτλος που θα ακολουθησει αυτη την πορεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, asmilon είπε

Ειναι πασιφανες αλλωστε πως η MS και η Sony δε παιρνουν αποφασεις αν δεν ειναι να πουλησουν στην Ελλαδα :rolleyes:

Το παιχνιδι αλλαζει και προφανως δε θα ειναι ο μονος τιτλος που θα ακολουθησει αυτη την πορεια...

δεν ειναι η sony o publisher για την εκδοση του xbox...δε ξερω αν θα ειναι το μοναδικο παιχνιδι της sony που γινεται developed απο στουντιο της sony και θα καταληξει στο xbox, αλλα σιγουρα η συγκεκριμενη περιπτωση δεν ειναι ενδειξη για κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, xavier είπε

ολοι οι φανατικοι του baseball στην ελλαδα πανηγυριζουν...

Να με συγχωρείς αλλά στην Αμερική η δημοφιλία του Baseball είναι πίσω ΜΟΝΟ απο το American Football,
δημοφιλέστερο από το ΝΒΑ(!!) και το ποδόσφαιρο.

https://sportsshow.net/most-popular-sports-in-america/

 

Δεν ξέρω πως τα κανόνισε έτσι η microsoft,

αλλά καλά θα κάνει η sony να το βάλει στο PS plus collection από την πρώτη μέρα!!

😬

 

Επεξ/σία από DeepSeaAI
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελος θα παρακαλανε οι καθε devs publishers για να μπει το παιχνιδι τους στο game pass. O Σπενσερ πριν χρονια ειδε πολυ μπροστα. Τωρα αν σε καποιους δεν αρεσει το basebal δεν λεει κατι. Και εμενα δεν μου αρεσει αλλα σε τοσα εκατομυρια αμερικανακια που ειναι φανατικοι θα τους κατσει κουτι ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, malias4 είπε

Στο τελος θα παρακαλανε οι καθε devs publishers για να μπει το παιχνιδι τους στο game pass. O Σπενσερ πριν χρονια ειδε πολυ μπροστα. Τωρα αν σε καποιους δεν αρεσει το basebal δεν λεει κατι. Και εμενα δεν μου αρεσει αλλα σε τοσα εκατομυρια αμερικανακια που ειναι φανατικοι θα τους κατσει κουτι ! 

Και οι Ιαπωνες ειναι φανατικοι με το baseball και πολυ μαλιστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DeepSeaAI είπε

Να με συγχωρείς αλλά στην Αμερική η δημοφιλία του Baseball είναι πίσω ΜΟΝΟ απο το American Football,
δημοφιλέστερο από το ΝΒΑ(!!) και το ποδόσφαιρο.

https://sportsshow.net/most-popular-sports-in-america/

 

Δεν ξέρω πως τα κανόνισε έτσι η microsoft,

αλλά καλά θα κάνει η sony να το βάλει στο PS plus collection από την πρώτη μέρα!!

😬

 

ρε sir, μαζι σου 100% σε αυτο, αλλα τα fanboys εδω περα γιατι χαιρεστε δεν καταλαβαινω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, xavier said:

ρε sir, μαζι σου 100% σε αυτο, αλλα τα fanboys εδω περα γιατι χαιρεστε δεν καταλαβαινω....

Για τον ίδιο λόγο που χαίρονται κυρίως ΟΛΟΙ οι οπαδοί, όχι τόσο γιατί είναι νίκη της "ομάδας", αλλά γιατί την λένε τους απέναντι. 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, xavier είπε

ρε sir, μαζι σου 100% σε αυτο, αλλα τα fanboys εδω περα γιατι χαιρεστε δεν καταλαβαινω....

👎

 

μήπως τα "fanboys" που λες, γράφουν κάτι σαν το παρακάτω?

Θα σε παρακαλούσα να μαζέψεις το στόμα σου κοιπόν, καθώς ούτε σε ξέρω ούτε σου εχω δωσει τέτοια άνεση.

Επεξ/σία από DeepSeaAI
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...