Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead [AMC] ( Season 11 - Final Season )


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, totalius είπε

Πήγα να τη πατήσω με το Fear που ευτυχώς το κατάλαβα ότι εξελίσσεται σε μούφα κ το σταμάτησα στο 2ο κύκλο . 

Η αλήθεια είναι ότι μέχρι το στάδιο (4η σεζόν?) άξιζε αρκετά. Μετά σκότωσαν πολλούς πρωταγωνιστές χωρίς λόγο για εμένα. Το συνεχίζω έτσι για το χαβαλέ βέβαια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 232
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Η αλήθεια είναι ότι μέχρι το στάδιο (4η σεζόν?) άξιζε αρκετά. Μετά σκότωσαν πολλούς πρωταγωνιστές χωρίς λόγο για εμένα. Το συνεχίζω έτσι για το χαβαλέ βέβαια 

Το έχω παρατήσει κάπου στη τελευταία σεζόν το Fear. Από ένα σημείο και μετά δεν είχα το κουράγιο ούτε να το κατεβάσω..θα πρέπει να το τελειώσω όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επεισοδιάρα το 23, ένα έμεινε για το φινάλε και έχω αρκετή αγωνία για να είμαι ειλικρινής.

Κανας άλλος το είδε; Πολλή νέκρα βλέπω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, yanis13 είπε

Επεισοδιάρα το 23, ένα έμεινε για το φινάλε και έχω αρκετή αγωνία για να είμαι ειλικρινής.

Κανας άλλος το είδε; Πολλή νέκρα βλέπω :P

Μόλις τέλεψα το 22, αρκετά καλό και αυτό :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/11/2022 στις 9:06 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Μέχρι το 8ο επεισόδιο βλέπω στο Netflix και στο Disney+, πότε θα βάλουν και τα υπόλοιπα ;

Πολύ αργότερα. 2023

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε χάνεις πολλά. Από τα τελευταία της επιστροφής εδώ και μερικές εβδομάδες το 23 άξιζε μόνο 

άντε και το 22 λόγω Νιγκαν/Εζίκιελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ε αφού έφτασα στην 11η σεζόν, καιρός να το τελειώσω. Από spin-offs τι περιμένουμε ;

Mini series θα ειναι τα spin offs, το ενα με Ρικ-Μισον, το αλλο με Νταριλ στην Γαλλια (δε ξερουμε πως βρεθηκε εκει) και το αλλο με Μαγκυ-Νιγκαν στη Νεα Υορκη. Μεσα στο 23 αναμενονται ολα.

Και ας κραζουν σχεδον ολοι, εγω ψιλογουσταρω μπορω να πω.

Επεξ/σία από yanis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα 3 μέχρι το 19 δηλαδή. Έχουν αλλάξει κάποια στοιχεία στη παραγωγή, φαίνεται πιο ενδιαφέρον. Παίζουν και κάτι themes που βοηθάνε. Εξελίσσονται και τα πράγματα.

Spoiler

Κυριολεκτικά με advanced zombies που γυρίζουν πόμολα, σκαρφαλώνουν και θυμούνται!

Έχει δηλαδή μια μικρή ανανέωση, ψιλοενδιαφέροντα μου φαίνονται αυτά τα επεισόδια. Κάτι γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα μέχρι το 23! Ωραία είναι! Στο τελευταίο θα γίνεται λογικά χαμός και κανονικά θα πρέπει να χαιρετήσει κόσμος!

Είναι προβλέψιμα βέβαια, η δράση αρκετές φορές είναι λίγο meeh με τους πρωταγωνιστές να έχουν evasion στα πυρά και κάποιες σκηνές είναι κάπως χαζές πχ

Spoiler

Πάνε τα stormpoopers με τα τζιπάκια σε απόσταση αναπνοής από την ορδή.

Καλά θα πηγαίνει αυτό. Δε θα γίνει η στραβή ποτέ!

Ή

που οι φίλοι μας έκαναν whisperers moves με ακάλυπτα πρόσωπα (φόραγαν κουκούλες κανά 2, κανονικές όχι whisperers κουκούλες...)

Ο Aaaron ήταν ακάλυπτος στη πρώτη γραμμή της ορδής ενώ του έριχναν με προβολέα τα poopers. Τα ζόμπια σε διάφορες σκηνές σέρνονται κυριολεκτικά πάνω του αλλά δαγκωνιά δεν έπεφτε.

Σήμερα αύριο πρέπει να βγαίνει πλάγια και το τελευταίο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιάφοροι κακοί αδιάφορο ποιος θα ζήσει ή θα πεθάνει απο τους πρωταγωνιστές χαζές σκηνές δράσης καπως ετσι θα τελειώσει δυστυχώς η σειρά στην οποία αφιέρωσα το περισοτερο χρονο απο ολες τις σειρές .   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...