Προς το περιεχόμενο

Αγορά Νέου Smartphone


golden33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, koutsis είπε

Σε iphone δεν μπορείς να πας ούτως ή άλλως  γιατί δεν έχει stremio 😉

Εγώ θα έβλεπα και  το Samsung s20 fe.

Σε φίλο που έχει iphone στο Ios store το είχε κανονικά, και στο site τους έχει να κατεβάσεις σε ios.

 

1 ώρα πριν, GeorgBou είπε

Τι ειναι το stremio?

κοιταζω το σαιτ τους, αλλα δεν καταλαβαινω. Εχει συνδρομη?

Ότι λέει και ο φίλος από πάνω αλλά καμία σχέση σε απόδοση. Το μεγαλύτερο πλεονέκτημά του για κάποιον που δεν έχει χρόνο να κατεβάσει σειρές ή ταινίες είναι η ανάλυση που έχει και η διαθεσιμότητα. Εγώ τώρα σκέψου βλέπω ξανά το Scrubs.

H αλήθεια είναι ότι ζαχάρωνα το 8Τ αλλά κολλάω στην τιμή του. Το Poco F3 πως το βλέπετε? Στα 300€ πολύ τίμιο value for money και υπάρχουν πάντα και τα custom roms. 

Kαλά είχα αποφασίσει να πάω σε iphone τι τα θελα να τα σκαλίζω....είμαι και λίγο περίεργος...δεν μπορώ να βρω κινητό εδώ και ένα μήνα...το ένα μου ξινίζει το άλλο μου βρωμάει.

Επεξ/σία από golden33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, golden33 είπε

Σε φίλο που έχει iphone στο Ios store το είχε κανονικά, και στο site τους έχει να κατεβάσεις σε ios.

 

Ότι λέει και ο φίλος από πάνω αλλά καμία σχέση σε απόδοση. Το μεγαλύτερο πλεονέκτημά του για κάποιον που δεν έχει χρόνο να κατεβάσει σειρές ή ταινίες είναι η ανάλυση που έχει και η διαθεσιμότητα. Εγώ τώρα σκέψου βλέπω ξανά το Scrubs.

H αλήθεια είναι ότι ζαχάρωνα το 8Τ αλλά κολλάω στην τιμή του. Το Poco F3 πως το βλέπετε? Στα 300€ πολύ τίμιο value for money και υπάρχουν πάντα και τα custom roms. 

Kαλά είχα αποφασίσει να πάω σε iphone τι τα θελα να τα σκαλίζω....είμαι και λίγο περίεργος...δεν μπορώ να βρω κινητό εδώ και ένα μήνα...το ένα μου ξινίζει το άλλο μου βρωμάει.

Πιστευω οτι αγοραζοντας ενα κινητο στα χρηματα που διαθετεις, δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις και πολλα λαθος.

Οσο ανεβαινεις στο μπατζετ τοσο πιο ξεκαθαρα γινονται ολα.

Οπως ειπες, αγοραζοντας ενα iphone εισαι στην σωστη πλευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, golden33 είπε

Σε φίλο που έχει iphone στο Ios store το είχε κανονικά, και στο site τους έχει να κατεβάσεις σε ios.

Kαλά είχα αποφασίσει να πάω σε iphone τι τα θελα να τα σκαλίζω....είμαι και λίγο περίεργος...δεν μπορώ να βρω κινητό εδώ και ένα μήνα...το ένα μου ξινίζει το άλλο μου βρωμάει.

Φίλε μου σου ξαναλέω δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις stremio σε iphone. Το κατεβάζεις από το store αλλά δεν μπορείς να κατεβάσεις κανένα add on άρα δεν μπορείς να δεις τίποτα. λειτουργεί μόνο σαν database,για αυτό λέγεται και stremio organiser και όχι stremio (εντελώς άχρηστο δηλαδή.) Γενικά σε iphone ξεχνάς οτιδήποτε παράνομο / πειρατικό. Μόνο μέσω browser μπορείς να δεις ταινίες από τα γνωστά site.

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, koutsis είπε

Φίλε μου σου ξαναλέω δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις stremio σε iphone. Το κατεβάζεις από το store αλλά δεν μπορείς να κατεβάσεις κανένα add on άρα δεν μπορείς να δεις τίποτα. λειτουργεί μόνο σαν database,για αυτό λέγεται και stremio organiser και όχι stremio (εντελώς άχρηστο δηλαδή.) Γενικά σε iphone ξεχνάς οτιδήποτε παράνομο / πειρατικό. Μόνο μέσω browser μπορείς να δεις ταινίες από τα γνωστά site.

A ok δεν το ήξερα....σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

Τελικά όσο το σκέφτομαι λέω να πάω στο Poco F3. Έτσι και αλλιώς δεν κάνω και καμιά σοβαρή χρήση...δεν το χρησιμοποιώ δλδ για δουλειά το τηλ.

Οθόνη OLED έχει...δεν νομίζω να έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.

Για iphone ξεκίνησα σε Poco κατέληξα (μάλλον)...κράξτε ελεύθερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξεθάβω το θέμα καθώς είπα τελικά να μην μπλέξω πάλι με xiaomi, είδα και τα θέματα που έβγαλε σε κάποιους στην οθόνη...οπότε δεν.

Να διευκρινίσω ότι το κινητό θα αγοραστεί με απαλλαγή οπότε τα 500€ είναι η καθαρή αξία, η λιανική μπορεί να είναι και μεγαλύτερη.

Με αυτό το δεδομένο έχουμε κάτι καλύτερο από Galaxy S20 FE 5g?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, golden33 είπε

Ξεθάβω το θέμα καθώς είπα τελικά να μην μπλέξω πάλι με xiaomi, είδα και τα θέματα που έβγαλε σε κάποιους στην οθόνη...οπότε δεν.

Να διευκρινίσω ότι το κινητό θα αγοραστεί με απαλλαγή οπότε τα 500€ είναι η καθαρή αξία, η λιανική μπορεί να είναι και μεγαλύτερη.

Με αυτό το δεδομένο έχουμε κάτι καλύτερο από Galaxy S20 FE 5g?

Δες αν θέλεις το S20 FE 5G από το Amazon Ιταλίας. Με κουπόνι βγαίνει στα 495€ και αν γίνεται απαλλαγή ΦΠΑ ακόμα χαμηλότερα. Κάτω από 500€ δεν νομίζω να υπάρχει καλύτερη συσκευή.

Επεξ/σία από intruder99
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...