Προς το περιεχόμενο

microsoft edge


perelevas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς κάποιο πρόσθετο για τον edge, έτσι ώστε με το ροδάκι του ποντικιού να ανοίγει ένας σύνδεσμος σε νέα καρτέλα ,χωρίς να πατάω το shift μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Edge το κάνει αυτό όπως και όλοι πλέον οι browsers. Αν δεν στο κάνει σε 'σένα κάτι άλλο φταίει και όχι ο edge. Αν θέλεις κάνε από τις ρυθμίσεις μια επαναφορά ρυθμίσεων και απενεργοποίησε ότι addon έχεις μήπως και κάποιο από αυτά σου κόβει την λειτουργία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνει ,αλλά δεν με πηγαίνει κατευθείαν στην καρτέλα.Απλά την ανοίγει διπλα και πρέπει να πατήσω εγώ την καρτέλα για να ανοίξει.Αν καταλαβαίνεις τι εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλο ρώτησες πριν. :)

Στον edge μέχρι πριν καιρό που το είχα ξαναψάξει δεν γινόταν και δεν νομίζω να άλλαξε κάτι από τότε. Για πρόσθετο δεν ξέρω, δες στο chrome store μήπως έχει τίποτα, π.χ. https://chrome.google.com/webstore/detail/switch-to-new-tab/lfpdoeknpnclenhlmblmenpafkbcgdbg

Στον firefox  έχει επιλογή, στον chrome δεν ξέρω.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα extensions του chrome παιζουν και στον edge .. ειπαμε .. chromium-based. Εχει και δικο του store και ο,τι δεν υπαρχει εκει μεσα , μπορει να χρησιμοποιηθει extension απο το chrome store. Στο θεμα μας , δοκιμασα το tab activate στον edge , παιζει κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...