Προς το περιεχόμενο

Metamask (wyre) trade απο Eurobank


Bekkone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, εχω καποια προβληματα οσο αναφορα την ανταλλαγη του ποσου που θελω να καταθεσω για ανταλλαγη σε κριπτονομισματα (ETH). Η ανταλλαγη που θελω να κανω ειναι απο την τραπεζα Eurobank στην Wyre υποστηριζομενη απο το Metamask, η συναλλαγη πηγαινει μεχρι το σημειο της εγκρισης και απο το e-banking και μετα μου πεταει οτι υπαρχει προβλημα. Επικοινωνησα με την τραπεζα και με πληροφορησαν πως μαλλον υπαρχει προβλημα με το site της Wyre διοτι ξερει πως απο πολλους πελατες εχει γινε αποδεκτη η ανταλλαγη Eurobank-Wyre. 
Τωρα η ερωτηση μου ειναι η εξης εχετε ιδεα τι μπορει να συμβαινει, ειναι οντως το site της Wyre η απλα χρειαζεται να κανω κατι αλλο? Πχ να αλλαξω wallet η κατι παρομοιο. 


Οποια βοηθεια θα εκτιμηθει πληρως.


Ευχαριστω πολυ!

 

(Παρακατω εχω μια φωτογραφια για το μηνυμα που μου βγαζει στο τελος της "συναλλαγης".)

Screenshot_3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις πρόβλημα με την τράπεζα και το συγκεκριμένο δεν μπορείς να κάνεις και πολλά γιατί ότι και να προσπαθήσεις απλά δεν θα σου δέχονται την συναλλαγή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chek2fire είπε

αν έχεις πρόβλημα με την τράπεζα και το συγκεκριμένο δεν μπορείς να κάνεις και πολλά γιατί ότι και να προσπαθήσεις απλά δεν θα σου δέχονται την συναλλαγή. 

Η υπαλληλος στην Eurobank μου ειπε πως δεν υπαρχει καποιο προβλημα με την καρτα. Οποτε μαλλον κατι αλλο φταιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την κάρτα μπορεί να μην υπάρχει πρόβλημα αλλά να έχουν αυτοί από την wyre πρόβλημα και να μην την δέχονται η να μην του αφήνει το σύστημα να τραβήξουν χρήματα από την συγκεκριμένη κάρτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...