Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο ποντίκι turbo x


VeneAnto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έιχα αγοράσει ένα ασύρματο ποντίκι το turbo x wgl 600 και έχω χάσει το usb δέκτη του. Προσπαθώ να δω αν μπορώ να βρω πουθενά να πωλείται μεμονωμένα για να μην αγοράσω ξανά καινούργιο αλλά τίποτα. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν υπάρχει κάποια πιθανότητα να βρω έστω ένα άλλο  usb συμβατό με αυτό το ποντίκι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, VeneAnto said:

Καλησπέρα. Έιχα αγοράσει ένα ασύρματο ποντίκι το turbo x wgl 600 και έχω χάσει το usb δέκτη του. Προσπαθώ να δω αν μπορώ να βρω πουθενά να πωλείται μεμονωμένα για να μην αγοράσω ξανά καινούργιο αλλά τίποτα. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν υπάρχει κάποια πιθανότητα να βρω έστω ένα άλλο  usb συμβατό με αυτό το ποντίκι? 

πετας το ποντικι και επομενη φορα αγοραζεις κατι σοβαρο και οχι tuvlo x

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@poulinos Φίλε μου για τις δικές μου προδραγραφές που θέλω να έχει ένα ποντίκι έκανε πάρα πολύ καλά την δουλειά του όλα αυτά τα χρόνια που το έχω και με το παραπάνω, και αν δεν είχα χάσει το usb ακόμα σαν σκυλί θα δούλευε... Και προς πληροφόρηση σου σε σχέση με άλλα που κυκλοφορούν στην αγορά είναι κλάσης ανώτερο(δική μου γνώμη με βάση αυτά που έχω δει) τώρα αν εσύ κάνεις τις αγορές σου με βάση την μάρκα είναι δικό σου θέμα. Και αν έχεις λύση στο πρόβλημα μου ευχαρίστως να την ακούσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, VeneAnto είπε

@poulinos Φίλε μου για τις δικές μου προδραγραφές που θέλω να έχει ένα ποντίκι έκανε πάρα πολύ καλά την δουλειά του όλα αυτά τα χρόνια που το έχω και με το παραπάνω, και αν δεν είχα χάσει το usb ακόμα σαν σκυλί θα δούλευε... Και προς πληροφόρηση σου σε σχέση με άλλα που κυκλοφορούν στην αγορά είναι κλάσης ανώτερο(δική μου γνώμη με βάση αυτά που έχω δει) τώρα αν εσύ κάνεις τις αγορές σου με βάση την μάρκα είναι δικό σου θέμα. Και αν έχεις λύση στο πρόβλημα μου ευχαρίστως να την ακούσω. 

Γενικότερα πολλά από τα προϊόντα του πλαισίου είναι πολύ κακές κατασκευές σε τιμή που συνήθως βρίσκεις κάτι ανώτερο από κάποιο άλλο brand.

Στο θέμα σου τώρα, από την στιγμή που δεν μπορείς να γνωρίζεις από που είναι η προέλευση του ποντικιού το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις με την ίδια την εταιρεία και να σου πει αν μπορεί να σου βρει ανταλλακτικό. Αν δεν μπορεί τότε θα καταλάβεις τι εννοεί ο πουλινος. Αν μπορεί έχει καλώς και προχωράς σε αγορά. Φαντάζομαι ότι δεν είναι κάποιο πολύ ακριβό όποτε μάλλον η αγορά καινούργιου θα ήταν η πιο λογική επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, VeneAnto said:

@poulinos Φίλε μου για τις δικές μου προδραγραφές που θέλω να έχει ένα ποντίκι έκανε πάρα πολύ καλά την δουλειά του όλα αυτά τα χρόνια που το έχω και με το παραπάνω, και αν δεν είχα χάσει το usb ακόμα σαν σκυλί θα δούλευε... Και προς πληροφόρηση σου σε σχέση με άλλα που κυκλοφορούν στην αγορά είναι κλάσης ανώτερο(δική μου γνώμη με βάση αυτά που έχω δει) τώρα αν εσύ κάνεις τις αγορές σου με βάση την μάρκα είναι δικό σου θέμα. Και αν έχεις λύση στο πρόβλημα μου ευχαρίστως να την ακούσω. 

δεν το ειπα κακοπροαιρετα.απλα με τα λεφτα αυτα αγοραζεις νεο ποντικι με 2 3 χρονια εγγυηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nickol-us @poulinosπαιδιά τι να σας πω προσωπικά ότι αγορά έχω κάνει από το πλαίσιο έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημένη για τα χρόνια που τα χρησιμοποιώ και εννοείται αυτό βασίζεται στο πως τα χρησιμοποιεί ο καθένας.

Έχω ψάξει και έχω ρωτήσει παντού και στην εταιρεία και σε άλλα καταστήματα και σε άτομα που ασχολούνται με αυτά όλοι μου λένε ότι δεν υπάρχει αυτό που θέλω. Δεν είναι θέμα χρημάτων, κάλλος στον εγκέφαλο λέγεται.

Και προς θεού δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση διάλογο κάνουμε. Σας ευχαριστώ πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/4/2021 στις 4:14 ΜΜ, VeneAnto είπε

Καλησπέρα. Έιχα αγοράσει ένα ασύρματο ποντίκι το turbo x wgl 600 και έχω χάσει το usb δέκτη του. Προσπαθώ να δω αν μπορώ να βρω πουθενά να πωλείται μεμονωμένα για να μην αγοράσω ξανά καινούργιο αλλά τίποτα. Έχει κανείς καμιά ιδέα αν υπάρχει κάποια πιθανότητα να βρω έστω ένα άλλο  usb συμβατό με αυτό το ποντίκι? 

Σκέτο δέκτη δε θα βρείς, παρά μόνο μεταχειρισμένο, πχ στο section των αγγελιών (και αυτό πάλι μαζί με το ποντίκι πιθανότατα, αλλά πιο φθηνά).

Δε χάνεις τίποτα να ανεβάσεις μια αγγελία.

Αν σε έχει βολέψει και το έχεις συνηθίσει, και δε θέλεις να δώσεις πάλι 18€, μπορείς να το πάρεις στο πλαίσιο και να ζητήσεις να δοκιμάσεις επί τόπου το δέκτη από τα ασύρματα φθηνά που πουλάνε με 8€. Εξήγα το λόγο, και αν παίξει το παίρνεις πιο φθηνά και μένει καβάτζα και ένα ποντίκι, αν χαλάσει το παλιό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 12/04/2021 at 13:24, VeneAnto said:

@nickol-us @poulinosπαιδιά τι να σας πω προσωπικά ότι αγορά έχω κάνει από το πλαίσιο έχω μείνει πάρα πολύ ικανοποιημένη για τα χρόνια που τα χρησιμοποιώ και εννοείται αυτό βασίζεται στο πως τα χρησιμοποιεί ο καθένας.

Έχω ψάξει και έχω ρωτήσει παντού και στην εταιρεία και σε άλλα καταστήματα και σε άτομα που ασχολούνται με αυτά όλοι μου λένε ότι δεν υπάρχει αυτό που θέλω. Δεν είναι θέμα χρημάτων, κάλλος στον εγκέφαλο λέγεται.

Και προς θεού δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση διάλογο κάνουμε. Σας ευχαριστώ πάντως. 

σκετο δεκτη δεν νομιζω να βρεις και ειναι δυσκολο να βρεις κατι συμβατο.εκτος αν καποιος εχει απο καποιο χαλασμενο ποντικι.οποτε μετα μονο αν αγορασεις καινουριο ή αν εχει ξεμεινει τιποτα σε κανα πλαισιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...