Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχανημα οικονομικο για μαθητες


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα οικονομικό πολυμηχανημα,που να κάνει τουλάχιστον τα βασικά για μαθητές;Δεν έχω ιδέα από το θέμα και οι συμβουλές σας θα ήταν πολύτιμες.Να σημειώσω ότι δεν υπάρχει στο σπίτι pc ή laptop,παρά μόνο iPad από tablet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλετε λοιπόν σίγουρα να δέχεται εκτυπώσεις από mobile συσκευές και να έχει wifi.

Στα υπόλοιπα, ξεκαθάρισε πόσες εκτυπώσεις χρειάζεστε ανά ημέρα/εβδομάδα στο περίπου καθώς και αν έχετε ανάγκη το έγχρωμο χρώμα. Αυτά τα δύο παίζουν καθοριστικό ρόλο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2021 στις 2:34 ΜΜ, Basilhs23___ είπε

Θέλετε λοιπόν σίγουρα να δέχεται εκτυπώσεις από mobile συσκευές και να έχει wifi.

Στα υπόλοιπα, ξεκαθάρισε πόσες εκτυπώσεις χρειάζεστε ανά ημέρα/εβδομάδα στο περίπου καθώς και αν έχετε ανάγκη το έγχρωμο χρώμα. Αυτά τα δύο παίζουν καθοριστικό ρόλο. 

Ναι θέλω να δέχεται εκτυπώσεις από κινητά και tablets.Το έγχρωμο,δεν νομίζω να μας χρειάζεται και θέλουμε το πολύ καμία 30ρια φωτοτυπίες την εβδομάδα, maximum.

 

12 ώρες πριν, mzspl είπε

Κατι που επίσης καλό θα ειναι να έχετε κατα νου ειναι αν σας ενδιαφέρει η διπλή όψη (βγάζει αυτόματα μπρος πίσω) ή όχι....

Αν δεν κοστίζει αυτό και δεν κάνει το μηχάνημα πιο ευαίσθητο,καλοδεχούμενοι.Επισης με ενδιαφέρει να έχει οικονομικά μελάνια κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ένας laser σας είναι οτι πρέπει. Ένα μελάνι παίρνει συνολικά, τα μοντέλα δεν είναι και πολύ ακριβά, σας μένει και για το μέλλον για όποια άλλη δουλειά το χρειαστείτε. Γλιτώνετε από βουλωμένες κεφαλές τα καλοκαίρια που θα είναι σε αχρησία και από άλλες ταλαιπωρίες με ξεραμένα μελάνια που έχουμε στους inkjet.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Basilhs23___ είπε

Νομίζω πως ένας laser σας είναι οτι πρέπει. Ένα μελάνι παίρνει συνολικά, τα μοντέλα δεν είναι και πολύ ακριβά, σας μένει και για το μέλλον για όποια άλλη δουλειά το χρειαστείτε. Γλιτώνετε από βουλωμένες κεφαλές τα καλοκαίρια που θα είναι σε αχρησία και από άλλες ταλαιπωρίες με ξεραμένα μελάνια που έχουμε στους inkjet.

Έχεις να προτείνεις κάποιον φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, 26ska είπε

Έχεις να προτείνεις κάποιον φίλε μου;

Εδώ βρίσκονται όλοι οι mono laser με τα κριτήρια που σε ενδιαφέρουν. Αν θες κάτι παραπάνω πηγαινεις στα φίλτρα και αλλάζεις τα κριτήρια. 

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/f/6726_6737_486058_635348/ektyposi-diplis-opsis-Wi-Fi-ektyposi-apo-mobile-syskeyes-Laser.html?o=εκτυπωτες+laser

Επεξ/σία από Basilhs23___
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...