Προς το περιεχόμενο

Skrill


billyspumakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα . γραφτηκα στο insomnia μηπως και μου λυσει καποιος μια απορια . ειχα αγορασει XRP στη skrill και αυτη τη στιγμη δεν με αφηνει να κανω οτιδηποτε . Δειχνει οτι τα εχω σαν αριθμο , αλλα τιποτα παραπανω . Υπαρχει περιπτωση να τα εχω χασει ή να χαθουν ; εστειλα mail και η απαντηση ειναι η παρακατω

 

Here is some information based on the case issue you’ve selected: I have a question about Crypto.:


Crypto availability
Our Crypto services are available in a limited number of countries for now. If you see a Crypto section in your Skrill account, this means that we are offering Crypto to you. If you don’t – stay tuned and we’ll let you know when Crypto  becomes available in your country.
 
Sending Crypto to merchants
We don’t support payments to merchants for now, but we are constantly looking to expand our Crypto services, so stay tuned. 
 
Withdrawals to a crypto wallet
With this option you can withdraw money from your available FIAT balance to an external cryptocurrency wallet. If the option is available for your country, you’ll see the ‘Crypto Wallet’ option within the ‘Withdraw’ section of your account. 
 
Sending Crypto to another Skrill wallet
If you have Crypto funds on your balance, you can send them to another Skrill user via the ‘Send’ section. Your friend needs to reside in a country where we offer Crypto.

 

 

δεν με αφηνει να κανω αναληψη , μεταφορα , συναλλαγη , μετατροπη . τιποτα . δεκτες ολες οι γνωμες. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Skrill έχει κάνει suspend το trading του XRP από ότι γνωρίζω. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι, από τη στιγμή που έχασες τη διορία.

Για αυτό λέμε παιδιά να αγοράζετε crypto από ανταλλακτήρια, όπως το Bitstamp που μπορείς να τα μεταφέρεις αλλού σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο.

Τώρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να συνεχίσεις να στέλνεις στο support τους και να ελπίζεις ότι θα μπορέσουν να σου δώσουν μια λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Δημιουργία νέου...