Προς το περιεχόμενο

[GPU]MSI Radeon RX 580 8GB Armor OC 260€ @Eurosupplies [ΤΕΛΟΣ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιθανώς ελάχιστα κομμάτια. Για τους ενδιαφερόμενους:

https://www.eurosupplies.com.gr/anavathmisi-ypologiston/kartes-grafikon-vga/karta-grafikon-msi-rx-580-armor-gp-v341-064r-52542/

 

Γνωρίζουμε όλη την κατάσταση, από το να την πάρει κάποιος μεταχειρισμένη 4 χρονών 300€ από ιδιώτη και χωρίς εγγύηση ας την πάρει από μαγαζί.
Νομίζω δεν έχει νόημα να βάλω τιμές ανταγωνισμών και ιστορικό τιμών στο συγκεκριμένο θέμα, αφενός γιατί αυτές δεν αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα και αφετέρου σε πολύ λίγο θα εξαντληθεί.

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Εξαντλήθηκε φυσικά ως αναμενόμενον. Ένα 10λεπτο πάντως υπήρχε :P

Επεξ/σία από petran91
Τέλος προσφοράς.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Γραψε και ενα τελος στον τιτλο.

Ποιο πολυ για μαζεμα κλικ μοιαζει η κατασταση.

Αν πρόλαβε κάποιος από εδώ ας ενημερώσει να έχουμε μια εικόνα.

Δεν ξέρω, την προσφορά την ανέβασα επειδή το κατάστημα φαίνεται κομπλέ με βάση το σκρουτζ. Και υπήρχε διαθέσιμη σίγουρα πάνω από 10 λεπτά που το παρακολουθούσα. Αν και αυτοί ρίξουν άκυρα τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, petran91 είπε

Αν πρόλαβε κάποιος από εδώ ας ενημερώσει να έχουμε μια εικόνα.

Δεν ξέρω, την προσφορά την ανέβασα επειδή το κατάστημα φαίνεται κομπλέ με βάση το σκρουτζ. Και υπήρχε διαθέσιμη σίγουρα πάνω από 10 λεπτά που το παρακολουθούσα. Αν και αυτοί ρίξουν άκυρα τι να πω.

Απλα ειδα τις υπολοιπες καρτες που εχει και υπαρχει χαος, κατι 710 οι  4-5 καρτες που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έριξαν άκυρο για email

 

Spoiler

Καλημέρα σας

Το προϊόν που έχετε επιλέξει υπήρχε χαμηλή διαθεσιμότητα και δυστυχώς έχει εξαντληθεί από τον προμηθευτή μας λόγω του μεγάλου όγκου παραγγελίων που καταχωρήθηκαν. Ζητάμε συγγνώμη που δεν καταφέραμε να σας εξυπηρετήσουμε.
Προχωράμε σε ακύρωση της παραγγελίας σας και σε περίπτωση που έχετε πληρώσει θα δρομολογηθεί η επιστροφή των χρημάτων.

Με εκτίμηση 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, petran91 είπε

Πιθανώς ελάχιστα κομμάτια. Για τους ενδιαφερόμενους:

https://www.eurosupplies.com.gr/anavathmisi-ypologiston/kartes-grafikon-vga/karta-grafikon-msi-rx-580-armor-gp-v341-064r-52542/

 

Γνωρίζουμε όλη την κατάσταση, από το να την πάρει κάποιος μεταχειρισμένη 4 χρονών 300€ από ιδιώτη και χωρίς εγγύηση ας την πάρει από μαγαζί.
Νομίζω δεν έχει νόημα να βάλω τιμές ανταγωνισμών και ιστορικό τιμών στο συγκεκριμένο θέμα, αφενός γιατί αυτές δεν αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα και αφετέρου σε πολύ λίγο θα εξαντληθεί.

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Εξαντλήθηκε φυσικά ως αναμενόμενον. Ένα 10λεπτο πάντως υπήρχε :P

μουφα η προσφορα πιο πολυ για λαθος μου κάνει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πηρα απο egate 205ε την 1650 ti

Η προσφορά που ειχαν βγάλει ηταν η msi ventus και μετα με πηραν τλφ και μου πρότειναν την tuf η pailt.( δεν ξερω αν δεν πρόλαβα η αν ήταν μια ταχτική να σπρώξουν τα συγκεκριμένα.) Πιστεύω για τις ανάγκες μου θα ειναι οκ, και εύχομαι  να μην κανει πολυ θόρυβο.

Επεξ/σία από supererviss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, supererviss είπε

Εγω πηρα απο egate 205ε την 650 ti

Η προσφορά που ειχαν βγάλει ηταν η msi ventus και μετα με πηραν τλφ και μου πρότειναν την tuf η pailt.( δεν ξερω αν δεν πρόλαβα η αν ήταν μια ταχτική να σπρώξουν τα συγκεκριμένα.) Πιστεύω για τις ανάγκες μου θα ειναι οκ, και εύχομαι  να μην κανει πολυ θόρυβο.

Κάκιστη αγορά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το καταλαβαίνω ότι δεν ήταν και η καλύτερη αγορά που εκανα αλλα προτίμησα να δωσω 200 ευρώ για αυτην παρα 550-600ε για μια 2060 Που πληρώνεις καπελο 300με350ευρω.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, supererviss είπε

Ναι το καταλαβαίνω ότι δεν ήταν και η καλύτερη αγορά που εκανα αλλα προτίμησα να δωσω 200 ευρώ για αυτην παρα 550-600ε για μια 2060 Που πληρώνεις καπελο 300με350ευρω.

φιλε μου πρεπει να τρολλαρεις τωρα ετσι?εδωσες 200 ευρω για την 650ti?ok Να το δεχτω οτι δεν θες να πληρωσεις το καπελο των καινουργιων καρτων αλλα να αγορασεις με καπελο καρτα των 50 ευρω 200 για να αγορασεις απλα  κατι, το βλεπω ακομη χειροτερη επιλογη.

Το πολυ πολυ ας αγοραζες μια 1050ti παιζει τωρα στο egate   με 210 κατι αλλιως ας εβαζες τσεπη τα 100 και παρε μια 1030 ή rx550 πανω κατω ιδιες πρεπει να ειναι ισως και καλυτερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, KRIKON είπε

φιλε μου πρεπει να τρολλαρεις τωρα ετσι?εδωσες 200 ευρω για την 650ti?

Σόρρυ ξέχασα να βάλω το 1 στην αρχή 😁Asus GeForce GTX 1650 4GB TUF Gaming OC πηρα με GDDR6 λεει.

Επεξ/σία από supererviss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...