Προς το περιεχόμενο

Service BMW Θεσσαλονίκη


geor92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους! Κοιτάω ένα αυτοκίνητο για αγορά το οποίο βρίσκεται Θεσσαλονίκη και για να το ελέγξω θα πρέπει να πάω εκεί από Αθήνα. Έχει κάποιος κάποιον για να γίνει έλεγχος του αυτοκινήτου στη Θεσσαλονίκη (BMW). Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Google είναι φίλος σου.

Πρόσφατα έκανα κ εγώ μια απομακρυσμένη αγορά αυτοκινήτου.

Μπήκα Google κ έψαξα συνεργείο στην περιοχή. Βρήκα ένα με πολλές καλές αξιολογήσεις πήρα τηλ και ρώτησα τοον μάστορα αν μπορεί να κάνει έλεγχο σε αυτοκίνητο που θα στείλω κα να τον πληρώσω μέσω τράπεζας. 

Συμφώνησε, συμφωνήσαμε στο ποσό κ έστειλα τον πωλητή στο συνεργείο.

Με πήρε τηλ ο μάστορας μου εξήγησε την κατάσταση, τον πλήρωσα κ προχώρησα στην αγορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το έχω σκεφτεί αυτό απλά θα ήθελα κάτι λίγο πιο σίγουρο από το να βρω κάποιον στο Google και είπα να ρωτήσω μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει με σιγουριά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Jos3ph είπε

Υπάρχουν υπηρεσίες όπως spotawheel και κάνα 2 ακόμα. Αγοράζοντας πακέτο 3 ελέγχων οπουδήποτε στην Ελλάδα , βγαίνει οικονομικό.

Έχεις τα ονόματα των άλλων; Εγώ ήξερα ότι το spotawheel έχει μεταχειρισμένα μόνο, όχι ότι μπορεις να πας ένα που θες να αγοράσεις να το ελέγξουν. Εννοείς το spotmechanic;

Επεξ/σία από geor92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geor92 είπε

Έχεις τα ονόματα των άλλων; Εγώ ήξερα ότι το spotawheel έχει μεταχειρισμένα μόνο, όχι ότι μπορεις να πας ένα που θες να αγοράσεις να το ελέγξουν. Εννοείς το spotmechanic;

ναι μπερδεύτηκα με την ονομασία , θα στα βάλω τώρα τα άλλα , κάτσε να γκουγκλάρω

Έλεγχος Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων | CHECK YOUR CAR

Έλεγχος Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων - Car Check

Έλεγχος Μεταχειρισμένων Αυτοκινήτων | SpotΜechanic (spotmechanic.gr)

αυτά τα τρία βγαίνουν , αυτά τα ξέρω κάνα χρόνο τώρα.

Εννοείται ότι για αρκετούς είναι προτιμότερο να το ελέγξουν στο μηχανικό που γνωρίζουν , διότι θα αναλάβει και την συντήρηση.

Πολύ μεγάλη βαρύτητα είναι ΑΝ έχουν γίνει σερβις και επισκευές σε αντιπροσωπεία , παίρνεις εγγύηση αντιπροσωπείας ( είναι καινούριο φρούτο , αλλά είναι βασικά η εγγύηση σέρβις 3 ή 6 μήνες + η εγγύηση από τα ανταλλακτικά 2 χρόνια εκτός αν αναφέρεται στο προιόν κάτι άλλο)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/4/2021 στις 1:32 ΠΜ, geor92 είπε

Καλησπέρα σε όλους! Κοιτάω ένα αυτοκίνητο για αγορά το οποίο βρίσκεται Θεσσαλονίκη και για να το ελέγξω θα πρέπει να πάω εκεί από Αθήνα. Έχει κάποιος κάποιον για να γίνει έλεγχος του αυτοκινήτου στη Θεσσαλονίκη (BMW). Ευχαριστώ πολύ!

επειδη ηθελα το ιδιο για Χ3 περυσι, πηρα τηλ sportmechanic και για θεσ/κη ηταν αψογοι

μετα βεβαια το πηγα και ενα ΚΤΕΟ για ελεγχο/καρτα καυσαεριων (εβαλα τον ιδιοκτητη αλλα εκλεισα εγω ραντεβου) και ολα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...