Προς το περιεχόμενο

Innovator 2 Black - lock led color pattern


Occultist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να κλειδώσω την ακολουθία εναλλαγής φωτισμού led στους ανεμιστήρες του κουτιού Innovator 2 Black που ελέγχονται από το κουμπί στο μπροστινό μέρος του case; Κανονικά γυρνάνε στο default χρωματισμό κάθε φορά που κάνω shutdown...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Occultist είπε

Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να κλειδώσω την ακολουθία εναλλαγής φωτισμού led στους ανεμιστήρες του κουτιού Innovator 2 Black που ελέγχονται από το κουμπί στο μπροστινό μέρος του case; Κανονικά γυρνάνε στο default χρωματισμό κάθε φορά που κάνω shutdown...

Με επέμβαση στην πλακέτα του κοτρολερ και ένα flip-flop λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Με επέμβαση στην πλακέτα του κοτρολερ και ένα flip-flop λογικά.

Ξέρεις κανέναν να το αναλαμβάνει αυτό; Εγώ, δεν υπάρχει περίπτωση να το φτιάξω μόνος μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Occultist είπε

Ξέρεις κανέναν να το αναλαμβάνει αυτό; Εγώ, δεν υπάρχει περίπτωση να το φτιάξω μόνος μου...

Πρέπει να είναι ο άλλος τρελός ή κ&&&μενος. Πρέπει να κάνεις πατέντα στο PCB και αν γίνεται. Πιστεύω κάποιος φοιτητής πληροφορικής/hardware design θα το κάνει. Οι ανεμιστήρες παίρνουν απο άλλη πηγή ρεύμα και απο άλλη ο Controller; Μήπως αν παίρνει απο 5Vsb αντί για 5V να κρατάει ρυθμίσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Πρέπει να είναι ο άλλος τρελός ή κ&&&μενος. Πρέπει να κάνεις πατέντα στο PCB και αν γίνεται. Πιστεύω κάποιος φοιτητής πληροφορικής/hardware design θα το κάνει. Οι ανεμιστήρες παίρνουν απο άλλη πηγή ρεύμα και απο άλλη ο Controller; Μήπως αν παίρνει απο 5Vsb αντί για 5V να κρατάει ρυθμίσεις;

Δεν έχω ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...