Προς το περιεχόμενο

Σε μια gallery φωτογραφιών να έχει παραπάνω από μια φωτογραφία ή κάθε φωτογραφία


george1703

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάνει ένα grid με φωτογραφίες με το plugin modula που είναι για gallery φωτογραφιών. Όμως θέλω όταν κάνω κλικ σε μια φωτογραφία να ανοίγει με popup η φωτογραφία(το κάνει ήδη) αλλά όταν πατάω δεξιά να πηγαίνει σε συγκεκριμένες φωτογραφίες. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορώ να το κάνω; 

ΥΓ το site είναι σε WordPress 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
On 25/04/2021 at 22:21, george1703 said:

Έχω κάνει ένα grid με φωτογραφίες με το plugin modula που είναι για gallery φωτογραφιών. Όμως θέλω όταν κάνω κλικ σε μια φωτογραφία να ανοίγει με popup η φωτογραφία(το κάνει ήδη) αλλά όταν πατάω δεξιά να πηγαίνει σε συγκεκριμένες φωτογραφίες. Έχει κανείς καμιά ιδέα πως μπορώ να το κάνω; 

ΥΓ το site είναι σε WordPress 

Δοκίμασε κάποιο άλλο plugin για gallery, υπάρχουν πάρα πολλά. Προσωπικά έχω δοκιμάσει αυτό και το κάνει.

https://el.wordpress.org/plugins/foogallery/

 

17 hours ago, Roger Hool said:

ΤΟ Modula δεν το εχω δουλέψει αλλα αυτό το κάνει σίγουρα το NextGEN Gallery WordPress plugin που χρησιμοποιώ στο product Gallery του printestore.gr

Άσχετο με το θέμα αλλά το συγκεκριμένο site έχει πάρα πολλά προβλήματα στα κινητά, πρέπει να το φτιάξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/7/2021 στις 2:13 ΠΜ, Roger Hool είπε

ΤΟ Modula δεν το εχω δουλέψει αλλα αυτό το κάνει σίγουρα το NextGEN Gallery WordPress plugin που χρησιμοποιώ στο product Gallery του printestore.gr

200783720_.JPG.46489fc49baba38bbd043a5934de306b.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...