Προς το περιεχόμενο

Samsung tab A7 με Voucher χωρίς επιπλέον κόστος


PhoneKiller

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο skroutz βρίσκεις Α7 με 175 Ευρώ και όσες εταιρείες δέχονται Voucher το πουλάνε από 210 και πάνω.

Μήπως το έχει βρει κάποιος χωρίς επιπλέον κόστος?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/4/2021 στις 5:57 ΜΜ, 26ska είπε

Αν το πάρεις με voucher 10 ευρώ θα σου κοστίσει φίλε.Τι συζηταμε ακριβώς;

Δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Πάντως εγώ το βρήκα 200 Ευρώ ακριβώς εαν κάποιος ενδιαφέρετε να ΜΗΝ δώσει έστω και 1 Ευρώ παραπάνω την στιγμή που η πραγματική του αξία είναι 175 Ευρώ ίσως και λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/5/2021 στις 2:22 ΜΜ, PhoneKiller είπε

Δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Πάντως εγώ το βρήκα 200 Ευρώ ακριβώς εαν κάποιος ενδιαφέρετε να ΜΗΝ δώσει έστω και 1 Ευρώ παραπάνω την στιγμή που η πραγματική του αξία είναι 175 Ευρώ ίσως και λιγότερο.

Δυστυχως αγοραζοντας με voucher σου κοτσαρουν υποχρεωτικα απο τον νομο λεει, ενα antivirus γιάυτο και ανεβαινει η τιμη

Αξίζει λες το samsung.Ρωταω λογω των 3gb ram μονο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/5/2021 στις 2:22 ΜΜ, PhoneKiller είπε

Δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Πάντως εγώ το βρήκα 200 Ευρώ ακριβώς εαν κάποιος ενδιαφέρετε να ΜΗΝ δώσει έστω και 1 Ευρώ παραπάνω την στιγμή που η πραγματική του αξία είναι 175 Ευρώ ίσως και λιγότερο.

Αν το βρήκες ακριβώς 200€ με χρήση voucher και με το antivirus μαζί δε θα ήταν κακό να δώσεις link ή να αναφέρεις κατάστημα για όσους ενδιαφέρονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/5/2021 στις 4:23 ΜΜ, gianniz_k είπε

Αν το βρήκες ακριβώς 200€ με χρήση voucher και με το antivirus μαζί δε θα ήταν κακό να δώσεις link ή να αναφέρεις κατάστημα για όσους ενδιαφέρονται

Φίλε μου δεν έγραψα το μαγαζί που το πήρα γιατί πιο πάνω απαξίωσαν την ερώτησή μου σε φάση "10 Ευρώ παραπάνω θα σου κοστίσει... τι συζητάμε ακριβώς". Οπότε όποιος ενδιαφέρθηκε μου έστειλε μήνυμα και του έστειλα το μαγαζί που πλέον δεν το έχει διαθέσιμο. Η Ερώτηση είχε να κάνει με το ότι δεν είχα διάθεση να δώσω ούτε Ευρώ παραπάνω για ένα Tablet που κοστίζει 150-170 Ευρώ το πολύ και με το Voucher οι προμηθευτές - καρτέλ των ηλεκτρονικών το πούλησαν 210 Ευρώ όπως με 30-40% αισχροκέρδεια έβγαλαν στην αγορά όλα προϊόντα που διέθεταν με Voucher. Τα προϊόντα του voucher ήταν συγκεκριμένα, υπήρχε λίστα δηλαδή. Οπότε προφανώς το πρόγραμμα αντί για Ψηφιακή μέριμνα θα έπρεπε να λεγόταν Εταιρική μέριμνα αφού μερίμνησε πρώτα απο όλα κυρίως για τις εταιρείες και κατά δεύτερο λόγο για τους μαθητές. Αυτά.

Επεξ/σία από PhoneKiller
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...