Προς το περιεχόμενο

Έρωτας από την πρώτη νότα.


JennyP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Agent_Orange είπε

Sorry μαλλον ασχετο για εδώ αλλά μου το θύμησε ο @triplex1

 

 

 

δεν πειραζει ρε φιλε και μεις ασχετοι ειμαστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, lovesucks είπε

Το video απλά δεν υπάρχει!!όσες φορές κ αν το δω !όπως το προηγούμενο με τα παιδάκια που βαλα..Άντε να βάλω κ γω ένα που θα σ"αρέσει το video..νομίζω..🤣🤣

 

Θα τρολάρω το ίδιο μου το thread 😂 και θα γράψω.

Κύριοι @triplex1 @Agent_Orange σε αυτό το τόσο αισθησιακό βίντεο, και μουσική φυσικά, που σας δώρησε η μεγαλόκαρδη @lovesucks που είναι το κυπελάκι σας? Που είναι οι φατσούλες 😲😍😘  ε??? 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JennyP είπε

Θα τρολάρω το ίδιο μου το thread 😂 και θα γράψω.

Κύριοι @triplex1 @Agent_Orange σε αυτό το τόσο αισθησιακό βίντεο, και μουσική φυσικά, που σας δώρησε η μεγαλόκαρδη @lovesucks που είναι το κυπελάκι σας? Που είναι οι φατσούλες 😲😍😘  ε??? 😂

Ο @triplex1 με αγνοεί Τζένη μου.....ούτε στο σχόλιο που γραψα για το τραγούδι που βαλε με το nickname μου αντέδρασε ..και χάρηκα τόσο πολύ που με  δικαίωσε για την επιλογή που  κανα 6 χρόνια πριν...

These eyes..έρωτας..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, JennyP είπε

Θα τρολάρω το ίδιο μου το thread 😂 και θα γράψω.

Κύριοι @triplex1 @Agent_Orange σε αυτό το τόσο αισθησιακό βίντεο, και μουσική φυσικά, που σας δώρησε η μεγαλόκαρδη @lovesucks που είναι το κυπελάκι σας? Που είναι οι φατσούλες 😲😍😘  ε??? 😂

Παρε μια φατσουλα.

1420286774_.jpeg.1de48a7463a991eb4f7ccea0fd236b7d.jpeg

10 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

Τι; αφου βάλαμε καρδιά. τα νεφρα τα κρατάμε για καμια κάρτα γραφικών

 

1210898026_7.jpeg.cda7ba55791fd86e58324de77b95be15.jpeg

7 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Ο @triplex1 με αγνοεί Τζένη μου.....ούτε στο σχόλιο που γραψα για το τραγούδι που βαλε με το nickname μου αντέδρασε ..και χάρηκα τόσο πολύ που με  δικαίωσε για την επιλογή που  κανα 6 χρόνια πριν...

These eyes..έρωτας..

 

θα σε αποζημιωσω σε κανα 2ωρο με το ανεκδοτο μου , τωρα απανταω αλλα πρεπει να κανω και μπανιο την καυτη κορμαρα μου , τωρα τελειωσα με το κουρεμα , αυριο εχει κι αλλο........στην τσιτα ειμαι μη με ζοριζεις παραπανω , εχω και τα παιδια μου , τωρα τα τάισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...