Προς το περιεχόμενο

Έρωτας από την πρώτη νότα.


JennyP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, NovaLacertae είπε

Enya / Cirque du Soleil - Alegria 

 

Υπέροχο - δεν το συζητώ. Θα με πιστέψεις ότι σε γύρο είχα προγραμματίσει αυτό; Adaptation αυτού που έβαλες. Το έκαψες και μου στέρησες τη νίκη, διαβολάκι. 😋

 

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Υπέροχο - δεν το συζητώ. Θα με πιστέψεις ότι σε γύρο είχα προγραμματίσει αυτό; Adaptation αυτού που έβαλες. Το έκαψες και μου στέρησες τη νίκη, διαβολάκι. 😋

 

:lol: :lol: :lol:  

Το Alegria με την Enya το είχα στις λίστες υποψηφίων κομματιών πάρα πολλά χρόνια, αλλά ουδέποτε έτυχε να το βάλω :rolleyes:   

Από εκεί και πέρα η άποψη μου είναι πως ότι και να βάλει οποιοσδήποτε σε κάποιο θρεντ (ακόμα και εμείς) δεν δίνουμε σημασία και βάζουμε αυτό που γουστάρουμε, άλλωστε πόσοι τα παρακολουθούν όλα τα θέματα και ακόμα περισσότερο ποιοι από αυτούς θα θυμούνται τι είχε μπει, πότε και από ποιόν... (μιλάμε για δεκάδες χιλιάδες κομμάτια στα θρεντ μόνο τα 4-5 τελευταία χρόνια - εγώ έχω βάλει κομμάτια που δεν τα ήξερα και τα έμαθα εδώ

Ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει αν μπει ένα κομμάτι από άλλον από αυτόν που το ανάρτησε ή παρόμοιο (αν το πάρει κανείς είδηση...)

Γνώμη μου λοιπόν (προς όλους) :  ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ  

Stories - Darling 

 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

:lol: :lol: :lol:  

Το Alegria με την Enya το είχα στις λίστες υποψηφίων κομματιών πάρα πολλά χρόνια, αλλά ουδέποτε έτυχε να το βάλω :rolleyes:   

Από εκεί και πέρα η άποψη μου είναι πως ότι και να βάλει οποιοσδήποτε σε κάποιο θρεντ (ακόμα και εμείς) δεν δίνουμε σημασία και βάζουμε αυτό που γουστάρουμε, άλλωστε πόσοι τα παρακολουθούν όλα τα θέματα και ακόμα περισσότερο ποιοι από αυτούς θα θυμούνται τι είχε μπει, πότε και από ποιόν... (μιλάμε για δεκάδες χιλιάδες κομμάτια στα θρεντ μόνο τα 4-5 τελευταία χρόνια - εγώ έχω βάλει κομμάτια που δεν τα ήξερα και τα έμαθα εδώ

Ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει αν μπει ένα κομμάτι από άλλον από αυτόν που το ανάρτησε ή παρόμοιο (αν το πάρει κανείς είδηση...)

Γνώμη μου λοιπόν (προς όλους) :  ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ  

Stories - Darling 

 

Εντάξει τότε. Σε κάααποιο παιχνίδι, θα το βάλω. Εσύ, η Τζένη και η lovesucks (χμ! διαβάζει άλλος Έρωτα?) θα κάνετε ότι δεν ξέρετε τίποτα, ε; Αρκεί να μη με προκάμει άλλος στη στροφή. Αν με προκάμει, θα έχει το 12ρι μου. Ουπς! Αυτό δεν έπρεπε να το πω φωναχτά. 🤭

-Το ακόμη τελειότερο θα ήταν να βάλουμε ταυτόχρονα το Alegria και το Magyarország. :lol:

-------

Καλημέρα όλη μέρα στην παρέα!

"σήμερα η ζωή στη γη θα είναι πολύ ωραία"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Από εκεί και πέρα η άποψη μου είναι πως ότι και να βάλει οποιοσδήποτε σε κάποιο θρεντ (ακόμα και εμείς) δεν δίνουμε σημασία και βάζουμε αυτό που γουστάρουμε, άλλωστε πόσοι τα παρακολουθούν όλα τα θέματα και ακόμα περισσότερο ποιοι από αυτούς θα θυμούνται τι είχε μπει, πότε και από ποιόν... (μιλάμε για δεκάδες χιλιάδες κομμάτια στα θρεντ μόνο τα 4-5 τελευταία χρόνια - εγώ έχω βάλει κομμάτια που δεν τα ήξερα και τα έμαθα εδώ

Ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει αν μπει ένα κομμάτι από άλλον από αυτόν που το ανάρτησε ή παρόμοιο (αν το πάρει κανείς είδηση...)

Γνώμη μου λοιπόν (προς όλους) :  ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ  

 

Σα να διαβάζω τις σκέψεις μου!  Πάνσωστος φίλτατε!☺️

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι είναι υπέροχο! Oι Kwoon είναι λατρεμένοι μου. 

Στην προκειμένη περίπτωση όμως το τραγούδι είναι φιλικη συμμετοχή στο εκπληκτικό βίντεο!!   

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Spoiler
Nothing ever goes right
Nothing really flows in my life
No one really cares if no one ever shares my bed
People push by with fear in their eyes in my life
Love is dead, love is dead
The telephone rings, but no one ever thinks to speak to me
The traffic speeds by, but no one's ever stopped here yet
Intelligent friends don't care in the end, believe me
Love is dead, love is dead
And plastic people wear imaginary smiles
Exchanging secrets at the back of their minds
Plastic people
Plastic people
Nothing ever goes right
Nothing really flows in my life
No one really cares if there's horrors inside my head
People push by with fear in their eyes in my life
Love is dead, love is dead
Love is dead, love is dead
Love is dead, love is dead
And all the lies that you've given us
And all the things things that you said
And all the lies that you've given us
Blow like wind in my head

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...