Προς το περιεχόμενο

Λύση για internet στο εξοχικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας

Το επόμενο διάστημα θα μεταφερθούμε οικογενειακώς στο εξοχικό όπου θα κάνουμε διακοπές αλλά θα χρειαστεί και εγώ να εργαστώ.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε καταλήξει στη πιο συμφέρουσα λύση για internet χωρίς δεσμεύσεις συμβολαίου και χωρίς την υποχρέωση για σταθερή γραμμή.

Οι ανάγκες πρωτίστως είναι mail, teams calls etc

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο από το Giga Wifi on the spot της Voda?

Είμαι σίγουρος πως αντίστοιχες κουβέντες έχουν ανοίξει σε άλλα threads αλλά να απολογηθώ καθώς δε κατάφερα να τις βρω και έτσι ανοίγω νέα

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Θ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

inalan αλλα δες αν εχει στην περιοχη σου. Πληρωνεις μηνα-μηνα και δεν θελει τηλεφωνικη γραμμη. Δες και το starlink, ειναι αρκετα πιο ακριβο αλλα εχεις παντου ιντερνετ με πολυ καλες ταχυτητες

Επεξ/σία από efib
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, efib είπε

inalan αλλα δες αν εχει στην περιοχη σου. Πληρωνεις μηνα-μηνα και δεν θελει τηλεφωνικη γραμμη. Δες και το starlink, ειναι αρκετα πιο ακριβο αλλα εχεις παντου ιντερνετ με πολυ καλες ταχυτητες

δυστυχώς το inalan δε παίζει στη Χίο 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πόσο καιρό. Αν είναι για 15 μέρες πάρε μια κάρτα , Cosmote what's up, βάλε 10 ευρώ αγόρασε με 4,9 την πασχαλινή προσφορά με απεριόριστα δεδομένα. Ισχύει μέχρι 10/5, δεν ξέρω αν μπορείς να την ανανεωσεις και δεύτερη φορά για άλλες 10 μέρες. Βάζεις ένα παλιό κινητό 4g σαν hotspot και ησυχάζεις. Μετά πετάς αν θέλεις την κάρτα.

Αν είναι για μεγαλύτερο διάστημα τότε ψάχνεις αλλού. Εφόσον βέβαια έχει καλές ταχύτητες το 4g Cosmote  εκεί. Παρόμοια προσφορά πρέπει να έχει και η Vodafone.

17 λεπτά πριν, viman είπε

 

 

Επεξ/σία από viman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, golfinopoulos_th είπε

Καλησπέρα σας

Το επόμενο διάστημα θα μεταφερθούμε οικογενειακώς στο εξοχικό όπου θα κάνουμε διακοπές αλλά θα χρειαστεί και εγώ να εργαστώ.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε καταλήξει στη πιο συμφέρουσα λύση για internet χωρίς δεσμεύσεις συμβολαίου και χωρίς την υποχρέωση για σταθερή γραμμή.

Οι ανάγκες πρωτίστως είναι mail, teams calls etc

Έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο από το Giga Wifi on the spot της Voda?

Είμαι σίγουρος πως αντίστοιχες κουβέντες έχουν ανοίξει σε άλλα threads αλλά να απολογηθώ καθώς δε κατάφερα να τις βρω και έτσι ανοίγω νέα

Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Θ

Εδώ είσαι(https://www.vodafone.gr/eshop/internet-se-laptop-tablet/c-100123/) πολύ Καλές ταχύτητες και όποτε θες ενεργοποιείς πρόγραμμα 40GB 10€ συμβόλαιο είναι χωρίς δέσμευση.... 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/4/2021 στις 2:52 ΠΜ, corsair04 είπε

Εδώ είσαι(https://www.vodafone.gr/eshop/internet-se-laptop-tablet/c-100123/) πολύ Καλές ταχύτητες και όποτε θες ενεργοποιείς πρόγραμμα 40GB 10€ συμβόλαιο είναι χωρίς δέσμευση.... 

Καλημέρα, με ενδιαφέρει και μένα, έχει δοκιμάσει κάποιος το Vodafone Giga WiFi on the spot για να μας πει πόσο ευχαριστημένος είναι από την παρεχόμενη υπηρεσία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, steved13 είπε

Καλημέρα, με ενδιαφέρει και μένα, έχει δοκιμάσει κάποιος το Vodafone Giga WiFi on the spot για να μας πει πόσο ευχαριστημένος είναι από την παρεχόμενη υπηρεσία?

Το χρησιμοποιώ περίπου ένα χρόνο και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν σε δεσμεύει με συμβόλαιο απλά αγοράζεις πακέτο μόνο όταν το χρειάζεσαι. Δεν έχω δει στην αγορά κάτι ανάλογο με κόστος μόνο 4,95 ευρώ τα 10GB ή 9,95 ευρώ τα 40GB. Απλά χρειάζεται ένα τσεκάρισμα στις ταχύτητες που έχει η Vodafone στην περιοχή που το χρειάζεσαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...