Προς το περιεχόμενο

Huawei watch gt2 - Προβλήματα


Marios Rios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχικά..

Έχω δύο θέματα βασικά που θυμάμαι αυτή τη στιγμή..

Α) Δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις στο ρολόι 

Β) Πατάω να κάνει εύρεση κινητού και το κινητο δε χτυπάει ποτέ

Έχω το xiaomi mi 10 lite.. τι μπορώ να κάνω για να λυθούν τα δύο παραπάνω προβληματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε μου και χρόνια πολλά. Η εφαρμογή υγεία (health) της Huawei, έχει μέσα στο μενού συσκευές, βοήθεια. Πήγαινε στο, συσκευές, επίλεξε  τη συσκευή σου και προς τη μέση θα δεις "Βοήθεια". Υπάρχουν απαντήσεις για διάφορες συσκευές όπως και για Xiaomi. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, giorgosxk είπε

Καλημέρα φίλε μου και χρόνια πολλά. Η εφαρμογή υγεία (health) της Huawei, έχει μέσα στο μενού συσκευές, βοήθεια. Πήγαινε στο, συσκευές, επίλεξε  τη συσκευή σου και προς τη μέση θα δεις "Βοήθεια". Υπάρχουν απαντήσεις για διάφορες συσκευές όπως και για Xiaomi. 

Αυτό!

Δεν το έχεις σετάρει σωστά.Πρέπει  να δωσεις απο ποιες εφαρμογες θα ερχονται ειδοποιήσεις και να ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες,πχ να είναι εκτός εξοικονόμησης ενέργειας η εφαρμογή,autostart.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosxk είπε

Καλημέρα φίλε μου και χρόνια πολλά. Η εφαρμογή υγεία (health) της Huawei, έχει μέσα στο μενού συσκευές, βοήθεια. Πήγαινε στο, συσκευές, επίλεξε  τη συσκευή σου και προς τη μέση θα δεις "Βοήθεια". Υπάρχουν απαντήσεις για διάφορες συσκευές όπως και για Xiaomi. 

Χρόνια πολλά φίλε μου... Υγεία και ότι επιθυμείς!

Το ξέρω αυτό που λες αλλά το πρόβλημα είναι πως οι οδηγίες είναι στα αγγλικά και εγώ δε ξέρω αγγλικά 😢

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Αυτό!

Δεν το έχεις σετάρει σωστά.Πρέπει  να δωσεις απο ποιες εφαρμογες θα ερχονται ειδοποιήσεις και να ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες,πχ να είναι εκτός εξοικονόμησης ενέργειας η εφαρμογή,autostart.

Καλησπέρα φίλε.. έχω δώσει κανονικά από ποιες εφαρμογές θέλω να σκάνε ειδοποιήσεις και τίποτα!!!!!!

Τι μπορεί να έχω κάνει λαθος; Τις οδηγίες δε μπορώ να τις ακολουθήσω πίστα διότι είναι στα αγγλικά..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενεργοποίησα και το autostart και τίποτα 😕 Το θέμα είναι πως ούτε στο κινητό δεν σκάνε καμιά φορά ειδοποιήσεις! Από όταν το πήρα δηλαδή έχει αυτό το θέμα ενώ είναι ενεργοποιημένες κανονικά...

Κάποιος να βοηθήσει 🙏🏻

Υ.Γ Η εύρεση κινητού λειτουργεί μόνο αν έχω την εφαρμογή "υγεία" ανοιχτή... Αλλιώς τίποτα!!!

EDIT: Τελικά έφτιαξα την εύρεση κινητού με κάτι αλχημείες που έκανα και χτυπάει κανονικά! Συνεχίζεται το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις και στο κινητό και στο ρολόι... αν και έβγαλα την εξοικονόμηση μπαταρίας και πάτησα "χωρίς περιορισμούς".

Τι στο καλό κάνω λάθος;

Επεξ/σία από Marios Rios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα στην ομάδα, έχω το Huawei gt 2 και κινητό το one plus 7t pro  με καλούν στο τηλέφωνο και χωρίς να πατάω κάποιο κουμπί απαντάει από μόνο του ξέρει κανείς τι γίνεται με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα.το δικο μου το προβλημα ειναι οτι η δονηση εχει χασει την δυναμη της.δεν δονειτε το ρολοι οπως στην αρχη.δηλαδη η δυναμη που εχει η δονηση στην επιλογη δυνατη,ειναι πιο ατονη και απο την επιλογη απαλη.ισα ισα που την καταλαβαινεις!!εχει κανεις καμια ιδεα η αν του εχει συμβει;

Επεξ/σία από cissepait
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...