Προς το περιεχόμενο

Cosmote tv box


mrgiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω ένα cosmote tv box και θέλω να βάλω ένα usb να δω μια σειρά , την οποία δεν την  έχει το cosmote ,πώς μπορώ να την δω γιατί η τηλεόραση μου δεν έχει υποδοχή για usb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς. Η usb στο cosmote tv είναι για εγγραφή μόνο και αναπαραγωγή από τις εγγραφές που έχεις κάνει. Εξ άλλου αν βάλεις το στικάκι θα στο διαμορφώσει και θα το κλειδώσει και δεν θα μπορείς να το ανοίξεις από υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπερδεύτηκα τώρα! Που κατέβασες το vlc;

EDIT:

Όπα.Το cosmote ott έχεις; Αυτό ναι, έχει android και βάζεις ότι έχει από το google play store. Είπες cosmote tv και θεώρησα ότι έχεις τον receiver της cosmote. Στην ουσία ένα tv box 2ram/8rom είναι αλλά εγκεκριμένο από την cosmote.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 4/5/2021 στις 12:23 ΠΜ, micos000 είπε

Μπερδεύτηκα τώρα! Που κατέβασες το vlc;

EDIT:

Όπα.Το cosmote ott έχεις; Αυτό ναι, έχει android και βάζεις ότι έχει από το google play store. Είπες cosmote tv και θεώρησα ότι έχεις τον receiver της cosmote. Στην ουσία ένα tv box 2ram/8rom είναι αλλά εγκεκριμένο από την cosmote.

Είναι ασφαλές μέσω από αυτό το box να δεις κανάλια μέσω iptv;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα αλλά αφού είναι στην ουσία ένα κανονικό android tvbox λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα, εκτός αν η cosmote έχει παραμετροποιήσει το μποξάκι για να παίζει μόνο cosmote, δεν το ξέρω αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...