Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Home Security Camera 360 πρόβλημα


shelma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα . Έχω ένα πρόβλημα με την καμερα στο σπίτι του πατέρα μου . Μέχρι πριν λίγους μήνες μπορούσα να βλεπω από το σπίτι μου τι γίνεται (live) αλλά και να φορτώνω τα βιντεάκια playback . Τώρα το λάιβ το βλεπω με διακοπές και τα βιντεάκια καθόλου .
Τι μπορεί να φταίει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, shelma είπε

Καλημέρα . Έχω ένα πρόβλημα με την καμερα στο σπίτι του πατέρα μου . Μέχρι πριν λίγους μήνες μπορούσα να βλεπω από το σπίτι μου τι γίνεται (live) αλλά και να φορτώνω τα βιντεάκια playback . Τώρα το λάιβ το βλεπω με διακοπές και τα βιντεάκια καθόλου .
Τι μπορεί να φταίει ;

Για το live λογικά είναι το θέμα ταχύτητας ίντερνετ. Τώρα για τα playback για να μπορέσεις να δεις πρέπει να έχεις κάρτα sd μέσα. Αλλιώς έχεις την δυνατότητα με την κίνηση να γράφει κλιπ των 10 sec. Τουλάχιστον στη δικιά μου αυτό συμβαίνει δεν είναι αυτό το μοντέλο Αλλά παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλημέρα έχω την κάμερα Xiaomi Mi Home Security Camera 360 Το πρόβλημα είναι με την xiaomi 360 securyti camera Eδω και λίγες μέρες ζήτησε να κάνει uptade και από τότε δεν δουλεύει . Έχει κολλήσει στο πορτοκαλί και δεν μπορώ να κάνω ούτε reset . Παρακαλώ αν ξέρει κάποιος πως να το διαρθρώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...