Προς το περιεχόμενο

Binance


Sotiris1992a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Έχω κάνει κάποιο ποσό ανάληψη από την binance για να μου επιστραφεί  μέσω iban στην τράπεζα μου. Πόσες εργάσιμες μέρες θα κάνει το έμβασμα για να φανεί γιατί από την εθνική τράπεζα μου απαντάνε ότι δεν βλέπουν κάτι. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εθνικη προ καιρου μου εστειλε μήνυμα οτι δεν θα εξυπηρετεί συναλλαγες σχετιζομενες με κρυπτονομισματα. Νομιζω οτι εκει ειναι το προβλημα. Δεν εχω δοκιμασει ομως να κανω μεταφορα προσφατα και δεν ξερω με σιγουρια τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μπορεί να γίνετε σε αυτήν την περίπτωση ; Τα επιστρέφουν στην binance; Με την binance  μπορείς να έχεις μια επικοινωνία με mail χωρίς να σου απαντάνε με αυτοματοποιημένα μηνύματα;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Sotiris1992a είπε

Και μπορεί να γίνετε σε αυτήν την περίπτωση ; Τα επιστρέφουν στην binance; Με την binance  μπορείς να έχεις μια επικοινωνία με mail χωρίς να σου απαντάνε με αυτοματοποιημένα μηνύματα;  

Μέσω της εφαρμογής και αφού επέμεινα λίγο κλικάροντας ότι δεν απαντήθηκε η ερώτηση μου μου βγήκε μήνυμα ότι εντός 6 ωρών θα επικοινωνήσει μαζί μου ανθρωπός τους και θα λάβω ειδοποίηση στο κινητό και μέσω μέιλ όταν γίνει.Μου απάντησε στο chat σε λιγότερο από ώρα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το κλικάρω ότι δεν μου απαντήσατε; Γιατί δεν το βρίσκω 

3 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Μέσω της εφαρμογής και αφού επέμεινα λίγο κλικάροντας ότι δεν απαντήθηκε η ερώτηση μου μου βγήκε μήνυμα ότι εντός 6 ωρών θα επικοινωνήσει μαζί μου ανθρωπός τους και θα λάβω ειδοποίηση στο κινητό και μέσω μέιλ όταν γίνει.Μου απάντησε στο chat σε λιγότερο από ώρα

 

Πως το κλικάρω ότι δεν μου απαντήσατε; Γιατί δεν το βρίσκω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...