Προς το περιεχόμενο

42°C


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/5/2021 στις 12:25 ΠΜ, Gkostas2007 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ρε παιδιά επειδή δεν κατάλαβα και τόσο καλά. Τελικά ο Νίκος και η Λένα είχαν τον ίδιο πατέρα και ήταν αδέρφια; Γιατί μιλάμε για τρελή αιμομιξία σε αυτή την περίπτωση...

 

ναι

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spoiler

Κατάλαβε κανείς πως τέλειωσε; Εγω καταλαβα οτι η τρελαρα τα έβλεπε ολα στον ύπνο της αλλά Παπακαλιάτης, αλλα μετα που πήγε σπίτι, το σπιτι ηταν άδειο αρα το πουλησαν? Και αυτη τι πηγε τοτε να κανει εκει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν αρχίζει μας δείχνει ότι καθετε στο κατάστρωμα και σαν να ταξιδεύει το μυαλό της και επίσης όταν την υποδεχετε ο ξάδερφος της στην προβλήτα γύρνα το κεφάλι της και κοιτάζει πίσω όπως ακριβώς κ στην τελευταία σκηνή.κανει αυτό το φλαςμπακ ας το πούμε.τωρα στο τέλος ρωτά τον τύπο...(Ο Δημήτρης?) και της απαντά αυτος (ποιος δημητρης)τι εννοει τωρα εδω ο ποιητης?ολα αυτα οντως ηταν στη φαντασία της?εγιναν ολα η οχι?και αν ας πουμε επέστρεψε στο νησι για δεύτερη φορα δεν θα μπορούσε να παει μονη στο σπιτι λες και δεν ηξερε που ηταν?ηθελε και παρεα να τη συνοδεύει αυτος ο αγνωστος με το ταμπελακι στο χερι με το ονομα της.επισης πες οτι γύρισε για δεύτερη φορα.... τι στο καλό με τα ίδια ρούχα πήγε πάλι?Δε στέκει.πραγματικα μπέρδεμα.οποιος έχει σαφή εξηγηση ας την πει μπας και καταλήξουμε κάπου.

Πολύ ωραία σειρά με εξαιρετικά ωραία φωτογραφία και μουσικη

Επεξ/σία από Alexmario7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο επεισόδια είδα, μπούρδα μου φάνηκε. Θα το τελειώσω, αλλά δεν τρέφω ελπίδες. Τίποτε που να με ιντριγκάρει στην ιστορία, στους χαρακτήρες, στην ερμηνεία τους. Ούτε καν το ελάχιστο, σεμνότυφο (συνδρομητικό κανάλι είναι, περισσότερα βλέπαμε τα 90's στην ελεύθερη) γυμνό δε λέει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
23 hours ago, Gkostas2007 said:

Νομίζω κανένας μας δεν κατάλαβε τελικά :P

Τι δεν καταλάβατε; Απλά γύρισε πίσω στο νησί κάποια χρόνια αργότερα αυτή τη φορά «απελευθερωμένη». 
 

Καλογυρισμενη σειρά αλλά με πολλά περιττά στοιχεία ώστε να γεμίσουν τα 8 επεισόδια. Θα μπορούσε να γίνει μια ταινία 90 λεπτών  και να πουν την ιστορία καλύτερα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

αυτος  ο μαρκος ειναι ηθοποιός? μονο εμεις δεν καταλαβαινουμε τι λεει? το πρωτο επεισόδιο το γυρισα 4 φορες πισω για να καταλαβω τη μια ατακα που έλεγε σε όλο το επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τελείωσα μαζι τη γυναικα δεν καταλάβαμε τίποτα. τελικα τι εγινε? μπορει καποιος να μας πει.?

 

διαβασα πιο πανω μια αναφορα στο ετερος εγω..... πιστευω ειναι ιεροσυλία η σύγκριση. δεν έχει επαφή καμία με το ετερος εγω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ennia είπε

To τελείωσα μαζι τη γυναικα δεν καταλάβαμε τίποτα. τελικα τι εγινε? μπορει καποιος να μας πει.?

 

διαβασα πιο πανω μια αναφορα στο ετερος εγω..... πιστευω ειναι ιεροσυλία η σύγκριση. δεν έχει επαφή καμία με το ετερος εγω. 

τι εννοεις δεν υπαρχει καμια επαφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...