Προς το περιεχόμενο

Εισοδημα απο MYMfans (αντιστοιχο του Onlyfans)


mikeyl2f

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 30/11/2021 στις 10:00 ΠΜ, SabotazNic είπε

Γιατι το επιδομα ειναι 450 ευρω και τον 1ο μηνα αντε να εχει 1-2 συνδρομες των 8-10 ευρω 😂

Αμα καθισει και ασχοληθει θα βγαλει 3 φορες το επιδομα ανεργιας.. Στο χερι του ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2021 στις 10:00 ΠΜ, SabotazNic είπε

Γιατι το επιδομα ειναι 450 ευρω και τον 1ο μηνα αντε να εχει 1-2 συνδρομες των 8-10 ευρω 😂

Είναι παραπάνω και οι συνδρομές και τα λεφτά για το subscribe... Αυτό φαίνεται σαν εισόδημα η σαν να μου έκανε ένας φίλος μεταφορά στον λογαριασμό μου? Γιατί δεν θέλω να κοπεί το επίδομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω αν από onlyfans τα χρήματα τα περνάω σε skrill πιστεύεται θα υπάρχει πρόβλημα με την φορολογία; μιλάμε για ποσα της τάξης κάτω από 2000€ Ετησίως  και επίσης η skrill δεν έχει banking license όπως η revolut και η Ν26 (που έχω ως εναλλακτικές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο λογιστης μου που ειχε ξανασχοληθει με τετοια θεματα, ειπε οτι θα υπαρχει. Κ εγω κατι τετοιο σκεφτομουν. Τωρα το θεμα ειναι αν θα ασχοληθουν απο την ΑΑΔΕ για μικροποσα η οχι. Εγω τα δηλωνω ολα κ εχω το κεφαλι μ ησυχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/1/2022 στις 12:32 ΜΜ, mikeyl2f είπε

Εμενα ο λογιστης μου που ειχε ξανασχοληθει με τετοια θεματα, ειπε οτι θα υπαρχει. Κ εγω κατι τετοιο σκεφτομουν. Τωρα το θεμα ειναι αν θα ασχοληθουν απο την ΑΑΔΕ για μικροποσα η οχι. Εγω τα δηλωνω ολα κ εχω το κεφαλι μ ησυχο

Καλησπέρα!!! Μπορείς να μας πεις ποιος ειναι ο λογιστής σου;; γτ ειναι αρκετά δύσκολο να βρεις κάποιον που να ξέρει τι παιζει με φορολογία για εισοδήματα  απο το ίντερνετ (για onlyfans).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εγω εχω βαλει μονιμα On hold τα εσοδα απο adsense μεχρι να βρω ακρη πως θα τα δηλωσω... Απο καθε εναν ακους και αλλα και ο λογιστης εδω που βρισκομαι δεν εχει ιδεα.. Πρεπει να παω σε αλλη πολη μπας και βρω καποιον που να ξερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
Στις 6/6/2021 στις 5:56 ΜΜ, mikeyl2f είπε

Γεια χαρα σε ολους! 

Θα ηθελα να ρωτησω πως παρουσιαζεται το εισοδημα απο το ΜΥΜfans στην φορολογικη μου δηλωση ( 1.700€ περιπου, και στη δηλωση με φιλοξενει η μητερα μου). Υπαρχει τροπος να δηλωθουν αυτα τα χρηματα με καποιον τροπο που να μην φαινεται οτι ειναι απο τετοιο site? Γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρξουν αντιδρασεις απο το οικογενειακο περιβαλον🥶

Ευχαριστω προκαταβολικα! 

Πως ακριβώς απέκτησες subscribers;Μόλις έκανα λογαριασμό αλλά πως θα μαζέψω subscribers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
On 30/11/2021 at 10:00, SabotazNic said:

τον 1ο μηνα αντε να εχει 1-2 συνδρομες των 8-10 ευρω 😂

Δεν ισχύει αυτό πάντα.

Αν κάποια τύπισσα για παράδειγμα που έχει στο instagram 10 χιλιάδες άτομα, 20-30 και πάει λέγοντας, με το που ανοίξει onlyfans, mymfans κλπ, εκεί είναι που θα πάρει τα χοντρά λεφτά.

Μπορεί να φτάσει και τα 10 χιλιάρικα τον πρώτο μήνα.

Το θέμα είναι να τους κρατήσει και να ανεβάζει σωστό υλικό.

 

 

On 15/01/2023 at 18:15, badguy30 said:

Πως ακριβώς απέκτησες subscribers;Μόλις έκανα λογαριασμό αλλά πως θα μαζέψω subscribers?

Με stories στα προφίλ σου, reddit, twitter, tiktok.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...