Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για επιλογή ζαντών!


dj chris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας παιδιά!! Ενδιαφέρομαι για αλλαγή ζαντών στο αυτοκίνητο citroen saxo 1.4 2000 look vts μιας και έχει πάνω σιδερένιες 14 ιντσών. Εχω βρει κάποιες 15 άρες 7jx15h2 και το ερώτημα μου είναι αν θα ταιριάζουν στο αυτοκίνητο χωρίς βέβαια να μπλέξω με προσθήκες κλπ...Αν γνωρίζετε κάτι θα με βοηθήσει! Σας ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις το βιβλιαρακι του κατασκευαστη θα δεις ποιες διαστασεις μπορεις να βαλεις χωρις προσθηκες και βεβαια χωρις να εχεις θεμα με ασφαλεια..

Εχε το νου σου οτι ναι μεν θα εχεις καλυτερο κρατημα και πρσφηση (φρεναρισμα) λογω μεγαλυτερης επιφανειας επαφης (φυσικη γυμνασιου) αλλα θα εχεις μεγαλυτερη καταναλωση βενζινης.

Γενικα νομιζω οτι δε θα εχεις θεμα με αυτη τη διασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vamvakoolas είπε

αν εχεις το βιβλιαρακι του κατασκευαστη θα δεις ποιες διαστασεις μπορεις να βαλεις χωρις προσθηκες και βεβαια χωρις να εχεις θεμα με ασφαλεια..

Εχε το νου σου οτι ναι μεν θα εχεις καλυτερο κρατημα και πρσφηση (φρεναρισμα) λογω μεγαλυτερης επιφανειας επαφης (φυσικη γυμνασιου) αλλα θα εχεις μεγαλυτερη καταναλωση βενζινης.

Γενικα νομιζω οτι δε θα εχεις θεμα με αυτη τη διασταση

Είχα ρίξει μια ματιά και για τα δικά μου κυβικα 1.4 δεν έλεγε κάτι για 15αρες, είχε μόνο 14αρες...θα το ξανακοιτάξω! Όπως να έχει σε ευχαριστώ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...