Προς το περιεχόμενο

Realme 7 pro. NFC;


Giannisvar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα!! Ψάχνω να βρω στο realme 7 pro την λειτουργία nfc και δεν υπάρχει πουθενά. Πολλά σάιτ λένε ότι υποστηρίζει NFC και στις ερωτήσεις στο skroutz άλλοι κάτοχοι λένε ότι υποστηρίζει κανονικα, έχω κατεβάσει και εφαρμογή τράπεζας eurobank αλλά δεν μου εμφανίζει καν την επιλογή για ανέπαφη πληρωμή μέσω του eurobank wallet. Ξέρετε κάτι σχετικά με το NFC στο realme 7 pro; To αγόρασα απο καταστημα στο skroutz ειναι ΕU version.

Επεξ/σία από Giannisvar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, vargas είπε

Το ευρωπαϊκό υποστηρίζει σίγουρα , το global νομίζω όχι 

Ευρωπαϊκό είναι, από εδώ το αγόρασα https://locoss.com/el/realme/84987-realme-7-pro-8gb128gb-dual-sim-mirror-blue-eu-6941399026612.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ribo7 είπε

Σε Realme UI 1.0 είναι στο "Settings" > "Other Wireless Connections" > "NFC". Δε το βλέπεις εκεί ε?

Οχιι

Screenshot_2021-06-25-13-49-18-46.jpg

Επεξ/σία από Giannisvar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eko13 είπε

Μερικές φορές αναφέρουν ως global, κινεζικές εκδόσεις με απλά περασμένες rom με έξτρα γλώσσες.

Αν ήταν σφραγισμένο δύσκολο αυτό,  ίσως πάνω στο κουτί να γράφει το μοντέλο και για που προορίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι μάλλον δεν είναι η ευρωπαϊκή έκδοση στο skroutz όμως αν δεν έγραφε ότι έχει nfc δεν μπορείς να κάνεις κάτι τσεκαρε το imei να δεις ποια έκδοση ειναι

Επεξ/σία από Annasp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Annasp είπε

Ναι μάλλον δεν είναι η ευρωπαϊκή έκδοση στο skroutz όμως αν δεν έγραφε ότι έχει nfc δεν μπορείς να κάνεις κάτι τσεκαρε το imei να δεις ποια έκδοση ειναι

Πώς μπορώ να το τσεκαρω αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...