Προς το περιεχόμενο

ΑΠΟ ΣΠΟΝΤΑ ΜΕ BITCOIN ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ.HELP!!!


zhentarim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,

Μεσω ενος διαγωνισμου στο twitch κερδισα 995 δολλαρια (0.03038 btc) και ειναι στο ηλεκτρονικο πορτοφολι μου.Καθως δεν εχω ιδεα πως να τα διαχειριστω υπαρχει ενας ασφαλης τροπος μετατροπης τους σε ευρω και αναληψης στον τραπεζικο μου λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις ενα λογαριασμο σε καποιο απο τα μεγαλα ανταλακτηρια (exchanges) για να τα μετατρεψεις σε ευρω και απο κει μεταφορα SEPA στην τραπεζα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν επιβεβαίωσε οτι όντως ήρθαν τα 0,03038 BTC στο πορτοφόλι σου (έχεις πορτοφόλι αλλά δεν έχεις λογαριασμό σε ανταλακτήριο?) και δεν ειναι κανένα scam. Μετά το ποιό λογικό είναι αυτό που λέει ο φίλος πιό πάνω, τα στέλνεις ανταλακτήριο, τα κανεις ευρώ, τα στέλνεις μέσω SEPA στην τράπεζά σου ή στην revolut αν έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Εκανα εναν λογαριασμο στην Kraken και μετα την μετατροπη απο Bitcoin σε ευρω εγινε σχεδον αμεσα η αναληψη μεσω SEPA στον λογαριασμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry αλλά πότε πρόλαβες να τα κάνεις όλα αυτά μέσα σε sk και να έρθoυν και τα χρήματα μέσω sepa. Φίλε μου μόλις κέρδισες το ban από το κανάλι :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, chek2fire είπε

sorry αλλά πότε πρόλαβες να τα κάνεις όλα αυτά μέσα σε sk και να έρθoυν και τα χρήματα μέσω sepa. Φίλε μου μόλις κέρδισες το ban από το κανάλι :D 

Χρησιμοποίησε το νεοσύστατο Sepa Lightning Network 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Χρησιμοποίησε το νεοσύστατο Sepa Lightning Network 😂

δλδ μέσα σε μια μέρα βρήκε πως να μεταφέρει τα bitcoin του, έκανε λογαριασμό στο kraken έγινε verify μετέφερε εκεί τα Bitcoin που τα πούλησε και τα έφερε μέσω sepa σε Ελληνική τράπεζα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, chek2fire είπε

δλδ μέσα σε μια μέρα βρήκε πως να μεταφέρει τα bitcoin του, έκανε λογαριασμό στο kraken έγινε verify μετέφερε εκεί τα Bitcoin που τα πούλησε και τα έφερε μέσω sepa σε Ελληνική τράπεζα :P 

ε αφού δεν φιλοτιμήθηκε ένας χριστιανός εδω να προσφερθεί να τα αγοράσει απευθείας, ή με λεφτά στο λεπτό κτλ κτλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 12/7/2021 στις 3:02 ΠΜ, chek2fire είπε

έκανε λογαριασμό στο kraken έγινε verify

Εγώ μια μέρα χρειάστηκε για να περάσουν οι φώτο από το bot, όχι να γίνουν verify 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...