Προς το περιεχόμενο

Realme X50 6/128 5G 199,90€ @Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ Ή ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟΝ]


stivaks72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις παρελαβα. Σφραγιστο στο κουτι του! Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ καλες. Τωρα θελει αρκετη ωρα για εγκατασταση ολων των εφαρμογων που ειχα στο προηγουμενο. Thx topic starter και ds12 για την ενημερωση οτι υπηρχε ξανα διαθεσιμο στον Γερμανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ds12 είπε

Όσοι το πήρατε μπορείτε να μας πείτε τις εντυπώσεις σας;

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι ακρως θετικες. Πολυ καλη οθονη, αρκετα γρηγορο, δυνατο ηχειο ( αν και μονό ), καλη καμερα και γρηγορη φορτιση (περιπου 1 ωρα στο 100%). Πηρε android 11. Ακομα ειμαι σε διαδικασια "εξερευνησης" του! Στα μειον (αν και το ηξερα) ειναι η απουσια 3.5 jack και οτι δεν δεχεται καρτα μνημης. Η τιμη του περσι ηταν περιπου στα 400€, οποτε δεν το ελεγες και φθηνο. Αλλα στα 175€ που το πηραμε, πιστευω αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Apos74 είπε

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι ακρως θετικες. Πολυ καλη οθονη, αρκετα γρηγορο, δυνατο ηχειο ( αν και μονό ), καλη καμερα και γρηγορη φορτιση (περιπου 1 ωρα στο 100%). Πηρε android 11. Ακομα ειμαι σε διαδικασια "εξερευνησης" του! Στα μειον (αν και το ηξερα) ειναι η απουσια 3.5 jack και οτι δεν δεχεται καρτα μνημης. Η τιμη του περσι ηταν περιπου στα 400€, οποτε δεν το ελεγες και φθηνο. Αλλα στα 175€ που το πηραμε, πιστευω αξιζει.

Εξαργύρωσες πόντους της Alpha Bank;Αν ναί, πόσους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AntiCambeR είπε

Εξαργύρωσες πόντους της Alpha Bank;Αν ναί, πόσους;

Οχι καθολου. Δεν εχω και πολλους ποντους στην καρτα μου αλλα ουτε το σκεφτηκα οταν ειδα την προσφορα και ειδικα στο Γερμανο γιατι ξερω οτι τα κομματια που βγαζει ειναι ελαχιστα και πρεπει να βιαστεις οταν δεις κατι που σε ενδιαφερει γιατι μετα θα ειναι αργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...