Προς το περιεχόμενο

LG 55c11 eshop στα 1299....


solamnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

1399 επι 15 μερες βλεπω προσφατα στο ιστορικο τιμων https://www.skroutz.gr/s/29201405/LG-OLED55C11LB-Smart-4K-UHD-55.html?from=catspan. Ακομα και με το 1431  εχουμε λιγοτερο απο 10% διαφορας.

58 λεπτά πριν, solamnic είπε

Με τα μεταφορικά αν το πάρεις από eshop point... 

1300 ευρω προιον και θα χρεωσει μεταφορικα να στη φερει σπιτι; Εισαι σιγουρος οτι χρεωνει μεταφορικα για παραδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για Αθήνα αναφέρουν::

Για αγορές οποιωνδήποτε προϊόντων ύψους 90 € και άνω η αποστολή γίνεται δωρεάν ενώ για αγορές μικρότερου ύψους το κόστος είναι 3 €, εκτός από δυσπρόσιτες περιοχές όπου υπάρχει επιπλέον χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ενδιαφερομαι για αγορα τωρα αλλα στο μελλον, ξερει κανεις αν η LG τιμα εγγυηση απο μη επισημους μεταπολιτες οπως eshop η αγοραζουμε μονο απο κωτσο, mediamarkt, plaisio, κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις περιπτώσεις των OLED (έχω την LG Β17V από Δεκέμβριο 2017) συμφέρει να επιλέξετε ένα κατάστημα που θα δίνει επιπλέον εγγύηση, ακόμα κι αν την έχουν +100€ από την φθηνότερη επιλογή.
Εγώ την πήρα από Public γιατί συχνά-πυκνά δίνει δωρεάν 5 χρόνια εγγύηση.
Βέβαια 3.5 χρόνια ευτυχώς δεν την χρειάστηκα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.


 

Επεξ/σία από aXer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aXer είπε

Στις περιπτώσεις των OLED (έχω την LG Β17V από Δεκέμβριο 2017) συμφέρει να επιλέξετε ένα κατάστημα που θα δίνει επιπλέον εγγύηση, ακόμα κι αν την έχουν +100€ από την φθηνότερη επιλογή.
Εγώ την πήρα από Public γιατί συχνά-πυκνά δίνει δωρεάν 5 χρόνια εγγύηση.
Βέβαια 3.5 χρόνια ευτυχώς δεν την χρειάστηκα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.


 

Burn pixel εγγυηση καλυπτει κανεις στις oled?

ή ακομα καλυτερα burnin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giorgos241 είπε

Burn pixel εγγυηση καλυπτει κανεις στις oled?

ή ακομα καλυτερα burnin

Είναι πολύ θολό το τοπίο στο συγκεκριμένο θέμα. Θεωρητικά πρέπει να καλύπτεται αν δεν είναι δική σου υπαιτιότητα. Αλλά αυτό δεν μπορεί ούτε να αποδειχθεί αλλά και ούτε να καταριφθεί. Οπότε οι εταιρίες πράτουν κατά το δοκούν. Είναι πάντως καλύτερο να την έχεις την 5ετή εγγύηση, από το να μην την έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aXer είπε

Στις περιπτώσεις των OLED (έχω την LG Β17V από Δεκέμβριο 2017) συμφέρει να επιλέξετε ένα κατάστημα που θα δίνει επιπλέον εγγύηση, ακόμα κι αν την έχουν +100€ από την φθηνότερη επιλογή.
Εγώ την πήρα από Public γιατί συχνά-πυκνά δίνει δωρεάν 5 χρόνια εγγύηση.
Βέβαια 3.5 χρόνια ευτυχώς δεν την χρειάστηκα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.


 

Μπορείς να βάλεις απευθείας επέκταση εγγύησης από την LG που στην ακριβή επιλογή της καλύπτει ακόμα και θραύση.
https://www.service-lg.com/lg/Welcome?l=el-GR

Οπότε αν αξίζει η διαφορά ψωνίζεις απ'όπου θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, greatony είπε

Μπορείς να βάλεις απευθείας επέκταση εγγύησης από την LG που στην ακριβή επιλογή της καλύπτει ακόμα και θραύση.
https://www.service-lg.com/lg/Welcome?l=el-GR

Οπότε αν αξίζει η διαφορά ψωνίζεις απ'όπου θες.

Μακάρι να αξίζει για αγορά 1200-1300€.
Το είχα ψάξει αυτό που λες για επέκταση στο πλυντήριο ρούχων LG που έχω, πρόπερσι, και ήταν 70€+ για πλυντήριο αξίας 450€+ και η "γραφειοκρατία" που ζητούσαν (τότε τουλάχιστον) ήταν υπερβολική για την εποχή που ζούμε (κάτι να τους ταχυδρομήσω ήθελαν και θα περνούσε και καιρός μέχρι να αποφασίσουν αν θα την κάνουν δεκτή).|
Ελπίζω όπως λες τώρα να αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...